public/langs/tr_TR.json

Bizimle Uçun !

Bizimle Uçun !

Özel uçak kiralama hizmetini şirketimizden almanız için ;

 • Uluslararası tecrübe     : Şirketimiz uzun yıllardır özel uçak kiralama konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.Havacılık sektörüne getirdiği yenilikler, konusunda uzman ekibi ve profesyonelliği ile dünyanın önde gelen özel uçak kiralama şirketleri arasındadır.
   
 • Uzman ekip                   : JetEver en güçlü olduğu yönlerden biriside olağanüstü ekibimizdir. Ofislerimizde 7 gün 24 saat yılda 365 gün irtibat halinde olcağınız çalışma arkadaşlarımız birden fazla dil konuşmakta ve müşterilerimize için en uygun uçak kiralama çözümlerini sunmaya çalışmaktadırlar.Ekibimiz uzun yıllardır özel uçak kiralama konusunda birlikte çalıştıklarından misafirlerimize hızlı ve profesyonle hizmet vermektedirler.
   
 • En iyi Fiyat Garantisi      : 192 ülkede, 4.500 çözüm ortağımız ile sizlere en iyi hizmeti ile en iyi fiyat garantisini sunmaya garantisi vermekteyiz.
   
 • Kendinizi Özel Hissedin : Gerek Uçuş Ekibimiz gerekse arka planda görünmeyen tüm çalışma arkadaşlarımız siz uçuşu onayladıktan sonra size en iyi hizmeti hızlı bir şekilde sunmak ve uçağınızda kendinizi çok özel hissetmeniz için tüm ayrıntılara önem vermektedir.
   
 • Gizlilik                            : Özel uçak kiralama yapan misafirlerimizin tüm bilgileri ve seyahatleri bizler için gizllilik içeren bilgiler sınıfında olup hiç kimse ile paylaşılmaz.Bu gizliliğe verdiğimiz önem ile yıllardır Sanatçılar , şirket yöneticeleri, hükümet yetkilileri, yardım kuruluşları gibi tüm isimlerin önceliği şirketimiz olmuştur.

JetEver Nasıl Çalışır ?

JetEver web ana sayfamızdan gideceğiniz rota, tarih ve yolcu sayınızı girerek sizlere yaklaşık olarak bir
bütçe görmenizi sağlayan online sistemdir.

 

Özel uçak kiralamada dünya genelinde 2500den fazla operatör ve bunlara bağlı 7000nin üzerinde
özel jet kiralama yapmaktayız.

JetEver özel Uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL:
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ

Hala sorunuz mu var?

Daha fazla bilgi edinmek için 7/24 çağrı Merkezimizi arayın.