Uçak kiralama

Uçak kiralama

ACİL AMBULANS UÇAK & ACİL AMBULANS HELİKOPTER HAKKINDA I

Uçak ambulans hizmetleri hastayı hızlıca bulunduğu yerden alıp müdahalenin yapılacağı yere hızlı bir şekilde götürmesinden dolayı son yıllarda epey talep edilmeye başlamıştır. Ambulans uçakların içerisinde tam donanımlı medikal ekip mevcut olup herhangi bir müdahale gerektiren durumlar için tam olarak eksiksiz bir şekilde donatılmışlardır.

Uçak ambulansa gelecek hastanın epikriz raporuna bağlı olarak uçakta bulunacak sağlık ekibi ve gerekli malzemeler belirlenir. Uçak ambulansı kiralamada hastanın bağlı bulunduğu havalimanından hasta alınır ve gideceği yerdeki sağlık kuruluşunun bulunduğu havalimanına kadar götürülür. Ambulans helikopter kiralamadaysa hastanın bulunduğu en yakın yere ambulans helikopter sağlık ekibi ile beraber gelir.

Ambulans helikoptere hasta bindirilir ve gideceği sağlık kuruluşunun heliportuna indirilir. Ambulans helikopterin ineceği sağlık kuruluşunda heliport yoksa en yakın iniş yapacağı alana iner ve kara ambulansı ile transfer gerçekleştirilir.  Hasta hızlıca müdahalenin yapılacağı sağlık kuruluşuna getirildiğinden zaman olarak çok büyük bir avantaj sağlanmış olur.

JetEver uçak ambulans ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.
HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAAMBULANS UÇAKAMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.