ACİL AMBULANS UÇAK & ACİL AMBULANS HELİKOPTER HAKKINDA II

Uçak ambulans ve ambulans helikopter sayısı arttıkça hızlı müdahaleler gerçekleşeceğinden hayatlar kurtarılmış olacaktır. Hava ambulans uçakları yaşanan kaza, rahatsızlık ya da aksilik sonrasında gidilecek olan hastaneye en kısa zamanda gitmeyi hedeflemekte olup, bu süreç içerinde de herhangi bir müdahale gerekirse anında yapılmasını sağlayan hava araçlarıdır.

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Uçak ambulanslarının içinde teknolojinin bütün imkanlarıyla donatılmış medikal malzemeler sayesinde müdahale doktor kontrolünde hızlıca yapılmaktadır. Uçak ambulansların bazılarında çocuk yaşam ünitesi için ayrıca hizmetimizde vardır.

Bazı acil ambulans uçak da ise yoğun bakım ünitesi mevcuttur. Ambulans uçakların gidemeyeceği yerlerde, hava limanlarının bulunmadığı yerlerde ise acil helikopter ambulans devreye girer. Adalarda veya Kara yolu ile ulaşımın çok zor olduğu yerlerde ambulans helikopterler hastayı almak için uygundur.

JetEver uçak ambulans ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.
HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAAMBULANS UÇAKAMBULANS HELİKOPTER

1 Yorum

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.