AMBULANS UÇAK YÖNETİMİ ACİL MÜDAHALE DURUMLARDA 

Dünyada bugün yaralanmalı kazalarda ve ağır hastalıkların tedavisinde ölüm oranlarını yükselten en başat neden zamanında yapılamayan müdahalelerdir. Hava ambulansı ve helikopter ambulans hizmetleri işte tam da bu noktada devreye girerek zaman kaybını ortadan kaldırmaktadırlar.

Ambulans uçak ile acil müdahale imkanlarımız olabilecek en ileri teknoloji kullanılarak yerine getirilmektedir.

Ambulans uçaklar bilindiği gibi ağırlıklı olarak teknik imkanları yeterli olmayan hastanelerden sevk işlemi yapmaktadırlar. Helikopter ambulans ve hava ambulansı hizmetleri bu noktada devreye girerek yeterli ekipman ve sağlık ekibi bulunan hastanelere hasta transferini sağlarlar.

Bazı zamanlarda sırf bu nedenle hasta kayıpları yaşandığı gözönüne alınırsa hava ambulans ve ambulans helikopter transferlerinin önemi daha iyi anlaşılacaktır.

Ambulans uçak ile hava transferlerinde Türkiye ve Dünyada hava alanı olan her noktadan yine hava alanı olan her noktaya hasta transferlerini gerçekleştirebiliriz. Türkiye içinde kara ambulans hizmetlerinde de yardımcı olabiliriz.

Iğdır Uçak Ambulans servisimizde operasyona talebinizi onay verdikten ve ödeme yapıldıktan sonra operasyon başlatılır. Hastanızın sağlık durumu göz önünde bulundurularak hızlı davranılır. İstemiş olduğunuz ambulans uçak veya helikopter ambulans hızlıca uçuş için başlatılır ve operasyon yönetimi çerçevesinde hasta nakil transferi yapılır.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.