GENEL BAKIŞ

özel uçak

özel uçak

AGUSTA AW139  Helikopter kiralama yapan misafirler arasında çok özel bir yeri olan ,konforlu geniş kabin özelliği ile tercih edilen bir helikopterdir. Çok yüksek emniyet standartlarına göre dizayn edilmiştir ve vip helikopter kullanımı için uygundur. Yüksek performansı ve kendi sınıfının en geniş yolcu kabinine sahip helikopterdir. Hızlı olması, orta sınıf helikopter kiralama kategorileri içerisinde en iyi özelliklere sahip helikopterdir.
KONFOR & BOYUT
AGUSTA AW139 konfigürasyona bağlı olarak en fazla 15 yolcu taşıma kapasitesi olan helikopterdir. Helikopter ile hava taksi hizmeti yapan bir misafir tüm beklentilerini fazlası ile karşılar. Lüx tasarımı, son teknoloji ile donatılmış Honeywell elektronik sistemi, ses izalasyonu ile AW139 helikopter kiralamalarında tercih edilmektedir. AGUSTA AW139 yaptığı hız bakımından dünyada ilk sıralarda yer alan helikopterdir. Uzun menzilli olup yaklaşık 5 saat havada kalabilme özelliğine sahip bir helikopterdir.
AW 139 helikopterinde 2 adet yakıt deposu olmasından dolayı en uzun rotayı uçabilen tek helikopter özelliğindedir. Bu nedenle helikopter kiralama yapmak isteyen misafirlerin ilk tercihi arasında yer almaktadır. AW 139 JAR/FAR 29 gerekliliklerini taşımasından dolayı yüksek emniyet standartlarını sağlamıştır.
Bu helikopter kendi sınıfında en konforlu ve geniş yolcu kabini özelliğindedir. Kabin iç tasarımı çok özel olup, 6 tane kabin penceresi bulunmaktadır. Bu helikopteri kiralayan yolculara rahat görüş sağlar ve otururken maksimum esneklik sağlamaktadır. Bagaj geniş bir helikopterdir.
ÖZELLİKLER
– Max 15 yolcu kapasiteli
– çift motorlu, çift pilot kullanımlı
– Geniş bagaj
– Güçlü motor özelliği

JetEver özel uçak kiralama ekibi, 7 gün 24 saat uzman personeli, uçuş ekibi ve özel jetleri ile
sizler için kalkışa hazır beklemektedir.
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.