AMBULANS UÇAK CENAZE NAKLİ İŞLEMLERİ

Hayat her gün bizleri mutlu sonlarla karşılamadığından hepimizin başına gelebilecek şeylerden bir tanesi de yakın birilerinin ölümüyle yüzleşmektir. Hastalarınızın transfer işlemlerinde nasıl ki hava ambulansı ya da helikopter ambulans ile anında güvenli bir transfer sağlıyor isek yakınlarınızın kaybında da aynı şekilde hızlı ve güvenilir ambulans uçakla cenaze nakli işlemleri de sağlamaktayız.

JetEver hava taksi olarak, Yurt içi ambulans uçak ile cenaze nakli yine aynı şekilde hava ambulansı ve helikopter ambulans hizmetlerinde olduğu gibi havalimanı olan tüm yerlerden ambulans uçakla cenaze nakli hizmeti de yapabilmekteyiz. Özel ambulans uçak cenaze nakline uygun uçaklarımız ile 7 gün 24 saat bizi arayabilir ve en kısa sürede ambulans uçakla cenaze nakli gerçekleştirebilirsiniz.

JetEver hava taksi olarak, ambulans uçakla cenaze nakli iki ana şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan birincisi hava ambulansı ve helikopter ambulans uçuşlarında olduğu gibi özel ambulans uçak ile cenaze naklinin sağlanmasıdır.  Bu durumda gerekli belgeler ise hastanın ölüm belgesi ve uçakla taşımaya uygun tabut ile defin raporudur. JetEver hava taksi olarak, Hizmetlerimiz eğer isterseniz cenazenin bulunduğu yerden havalimanına ve indikten sonra bulunulan havalimanından cenazenin defnedileceği veya nakledileceği yere kadar da devam edebilir.

Kocaeli Uçak Ambulans servisimizde rotanız ve hastanın sağlık durumunu gösteren belge bizi ulaştığı andan itibaren ekibimiz tarafın gerekli kontroller yapılır. Ve rotanızda istediğiniz bölgeye en yakın yerden, yine talebinize bağlı olarak uçak ambulans veya helikopter ambulans çekilir. Hava ambulansı ivedi olarak hasta naklini gerçekleştirecektir.

Malatya Uçak Ambulans servisimizde rotanız ve hastanın sağlık durumunu gösteren belge bizi ulaştığı andan itibaren ekibimiz tarafın gerekli kontroller yapılır. Ve rotanızda istediğiniz bölgeye en yakın yerden, yine talebinize bağlı olarak ambulans uçak veya ambulans helikopter çekilir. Hava ambulansı ivedi olarak hasta naklini gerçekleştirecektir.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.