Uçak kiralama

Uçak kiralama

AMBULANS UÇAK DOKTOR & HELİKOPTER AMBULANS DOKTOR MUAYENE 

JetEver ambulans uçak ve helikopter ambulans direktörlüğüne bağlı doktorlarımızın, hastanın epikriz raporunu görmesi ve değerlendirmesinin ardından, uçak ambulans veya ambulans helikopterin onaylanıp ödemesinin yapılması ile operasyon başlar. Ambulans uçağa gelen hasta sağlık ekibimiz tarafından teslim alınır. Hastanın muayene ve tedavisi için gerekli olan ve olabilecek bütün medikal cihazları ve sarf malzeme tüm araçlarımızda  bulunmaktadır.

Hastanın ilk muayenesini yapan doktorlarımız, hastanın tanısına göre tedavinin planlamasını ve programlanmasını oluştururlar. Tedavi planlaması doğrultusunda hemşirelik hizmetleriyle hastanın tedavi planlamalarını uygulamaya başlar.

Ambulans uçak da Hemşirelik Hizmeti & Ambulans Helikopter de Hemşirelik Hizmeti
Ambulans uçak ta veya ambulans helikopter de bulunan hemşirelerimiz, Hemşirelik hizmetleri direktörlüğüne bağlı olarak çalışmaktadır. Hastayı muayene eden doktorun oluşturduğu tedavi planını hemşireler  uygular. Hastanın tedavi planı doğrultusunda ise bakım planı oluşturulur.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL:  +90 532 256 96 34 AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK JET EVER 7/24 DİREKT TEL:  +90 532 256 96 34 ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

2 Yorum

 1. neslihan

  istanbul ambulans uçak ve istanbul helikopter ambulans kiralama yaptığımızda refakatçi sayısı kaçtır?

  Cevapla
  • JetEver

   istanbul ambulans uçak ve istanbul helikopter ambulans kiralama yaptığınızda;
   ambulans uçak için 1 refakatçi,
   ambulans helikopter için refakatçi alınmamaktadır.
   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.