AMBULANS UÇAK TİPLERİ & UÇAK KİRALAMA

JetEver uçak kiralama ve hava taksi ekibi olarak sizlere Ambulans uçak tiplerini yazacağız bu hafta. Hava ambulans kiralama amaçlı kullanımlarda Türkiye’de ve Avrupa’da yoğun kullanım alanı bulabilen bir diğer uçak çeşidi ise Gulfstream G550’dür. Bu uçağın yoğun popülerliği bir çok alanda kullanılabilmesinden gelmektedir. Öncelikli kullanım alanı özel uçak kiralama alanında ardından hava ambulans uçak kiralama alanında kullanılmasıdır. Birçok işadamı ve sanayici için ise özellikle tercih edilen ve satın alınan uçaklardandır.

Gulfstream Aerospace firmasının ürettiği bu uçaklar 2003 yılından beri yoğun ilgi eşliğinde üretimlerine devam etmektedirler. Hava ambulansı uçağı olarak da yoğun bir kullanım alanı bulan bu uçaklar görkemli dış gövdesi ile de insanlara ayrı bir güven vermektedir. 15 kişi alabilen kabini ile grup özel uçak kiralama ve hava ambulans kiralama hizmetlerinde konumlanmaktadır.

ambulans uçak kiralama

ambulans uçak kiralama

Alanının en hızlılarından olan bu uçaklar 950 km’ye çıkabilen hızlarıyla zamana karşı yarış eden özel uçak kiralama hizmetleri ve hava ambulans kiralama hizmetlerinde konfor güvenlik ve de en önemlisi hızı ile ön plana çıkmaktadırlar.

Birden çok hasta taşıyabilecek konfigürasyonlara da müsait olacak bu uçaklar için çoklu hava ambulans kiralama hizmetleri yapılabilmekte ve aynı anda birden fazla hastanın havadan transferi gerçekleştirilebilmektedir.

Günün her saati ve haftanın her günü hava ambulans ve ambulans helikopter hizmetlerimizle yanınızdayız.

Erzincan Helikopter Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Ambulans Helikopter en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

JetEver Uçak Kiralama , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.