AMBULANS UÇAK ÜZERİNE & AMBULANS HELİKOPTER ÜZERİNE SORULAR I

JetEver hava taksi & Ambulans Uçak olarak, hava ambulansı işleyişi ve helikopter ambulans kiralama koşulları üzerine en sık rastladığımız sorulardan biri de özel uçak ambulans işi yapan firmaların güvenlik konularını nasıl çözümledikleridir.

Ambulans helikopter ve hava ambulansı ile yapacağınız transfer ile herhangi bir havayolu kuruluşu ile yapacağınız seyahatler arasında teknik ve ekipman düzeyinden bakıldığında herhangi bir güvenlik farkı olmayacaktır.

Nasıl ki teknik ve bakım olarak genel havacılık hizmeti veren uçaklar için teknik bakım talimatnameleri geçerli ise hava ambulansı ve ambulans helikopter açısından da aynı teknik ve bakım talimatnameleri geçerli olup uçuş öncesi tüm bakımlar onaylanmaktadır.

Ardından genel uçuşlardan farklı olarak hava ambulansı ve helikopter ambulans hizmeti veren kuruluşlar sağlık bakanlığı denetimlerine de ayrıca tabi olmak durumundadırlar.
Uçak ambulans diğer ambulanslara göre çok daha ciddi avantajlar taşımaktadır.
Hava ambulans ve ambulans helikopter transferlerinde bu uçaklar teknik imkan ve medikal gereçler açısından normal bir hastaneyi aratmayacak donanımdadırlar.

Muş Uçak Ambulans ile ilgili olarak çağrı merkezimize gitmek istediğiniz tarih ve rota bilgisi geldikten sonra, sağlık ekibimiz hasta raporunu inceler ve hastanıza yakın bölgede bulunan ambulans uçak hava aracı ,istemiş olduğunuz ambulans uçak veya ambulans helikopter ile sağlık kuruluşuna hastanızın transferini yapar.

Siirt Uçak Ambulans ile ilgili operasyon ekibimize gönderdiğiniz, hasta bilgileri ve gideceği yer bilgisinden sonra, Operatör doktorları epikriz raporunu inceler. Hastanıza en kısa süreli yerde bulunan ambulans uçak hava aracı hareket ettirilir. istemiş olduğunuz ambulans uçak veya ambulans helikopter ile sağlık kuruluşuna hastanızın transferini yapar.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.