AMBULANS UÇAK VE AMBULANS HELİKOPTER FİLOSU

Uçak kiralama

Uçak kiralama

yurt içinde hastaya en yakın noktadaki ambulans helikopter veya ambulans uçak , JetEver Hava Ambulans Uçak sayesinde sizleri hızlıca bilgilendirir ve hareket eder. Hastanın hastalık durumuna , coğrafi konumuna hava şartlarına göre ambulans uçak modelleri ve ambulans uçak tipi uzman teknik ekip tarafından ayarlanır ve  buna göre yolculuk planlanır. Çok acil durumlarda havaalanı bulunmayan şehirlerde ambulans helikopterler daha çok tercih edilir. Bazı ambulans uçaklar toprak pistlere de iniş yapabilmektedir. müşteri memnuyeti JetEver Hava Ambulans Uçak olarak bizim için her zaman birinci plandadır. tüm bunlara rağmen kara ambulansı ile transport zorunluysa size uygun ve tam donanımlı araçlarımızla medikal ekip eşliğinde transfer ve nakil yapılmaktadır.

Hava ambulansı hizmeti 365 gün 24 saat açıkta olan alarm merkezi telefonlarımızı aramanızla başlamaktadır. Hizmetimiz yurt içi uçak ambulans kiralama ve yurtdışı ambulans uçak kiralama hizmetini kapsamaktadır. ambulans uçak ile Hastanın bulunduğu yere en yakın noktadaki havalimanından hasta alınır ve gidilecek yerde eğer havaalanı yok ise ambulans helikopter ile alınır. Hastanın sağlık durumuna göre ulaşım kolay ise hasta en yakın havalimanına getirilir ve istenilen sağlık kuruluşuna ambulans uçak ile ulaştırılmaktadır. JetEver Hava Ambulans Uçak ekibi tarafından Hastanın bulunduğu  hastaneden alınıp gideceği  havalimanına getirilmesi, gittiği yerde de hava limanından karşılanıp en yakın merkez hastaneye götürülmesi için gerekli, tam donanımlı kara ambulans organizasyonu da yapılmaktadır. Hastanın klinik durumu her ne olursa olsun hasta alındığı yerden gideceği yere kadar uzman ekimiz tarafından götürülmektedir. uçak ambulans içinde Tıbbi malzemelerimiz sabit ve taşınabilir olan portable medikal aparatları içermektedir. Bunun amacı; tıbbi cihaz donanımından yeterli olmayan bölgelere gidildiğinde hastanın hastaneden havaalanına getirilirken, kara ambulans içindeki yoğun bakım koşullarının devam ettirilmesini sağlayabilmektedir.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.
HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.