AMBULANS UÇAK VE AMBULANS HELİKOPTER BİLGİLENDİRME

jetEver Uçak kiralama ve Ambulans Uçak ekibi olarak gerek hava ambulansı gerekse ambulans helikopter hakkında bilgi verilecektir.

Ambulans uçak ve ambulans helikopter transferleri için olduğu kadar tarifeli seferler için de özellikle Antalya havalimanındaki yoğunluğun azarlatılmasına büyük katkı sunacağı düşünülen Gazipaşa Havalimanı yaşanan kamulaştırma sorunu nedeniyle kapanma tehlikesi ile karşı karşıya.

Konu ile ilgili eski Başkan Cem Burak Özgenç yaptığı açıklamada Gazipaşa havalimanı yolunun birleştiği noktada yapılan kaldırım ve yol çalışmalarının orada bulunan tapulu araziler üzerinde yapıldığını ve bilahere hak sahiplerinin ileride bu yolu kapatabileceğini açıkladı.

İmar planlarının 6 aydır değiştirilmediğini ve bu durumun devam etmesi halinde çok ciddi sıkıntılar yaşanabileceğini belirten ilgililer bir an evvel bu konuda çalışmanın başlatılması gerektiğini belirttiler.

Gazipaşa havalimanını özel kılan Antalya havalimanının yoğunluğunu azalmasının beklenmesidir ancak bu konuda henüz bi gelişme kaydedilmediği gibi halen tarifeli seferler de de iniş sayısı gayet azdır. Hava ambulans araçlarından ambulans uçak ve ambulans helikopter inişleri için ise özellikle Alanya bölgesi taleplerinde çok iyi bir gelişme olmuştur.

ambulans uçak

ambulans uçak

Alanya Antalya ambulans helikopter ve ambulans uçak taleplerinizde her daim yardımcı olmak için hazırız.

Kayseri Uçak Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Hava ambulansı en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

Konya Uçak Ambulans kiralama servisimiz hastanızı taşımak istediğiniz rota, tarih ve sağlık raporunu bize ulaştırmanız yeterlidir. Bu aşamadan sonra size opsiyonlu ambulans uçak ve ambulans helikopter opsiyonları sunulur. Hangisine onay vermenizin ardından operasyon başlar. Hastanızın en çabuk şekilde transferi gerçekleştirilir.

Mardin Uçak Ambulans kiralama hizmetimizde hastanızı götürmek istediğiniz yer ve sağlık durumu ile ilgili raporu bize gönderdikten sonra alternatifli olarak ambulans uçak ve ambulans helikopter seçenekleri size sunulur. İstediğiniz alternatifi bize onaylamanızdan sonra hastanız en çabuk şekilde nakil işlemi gerçekleştirilir.

JetEver Uçak Kiralama , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.