AMBULANS UÇAK ve UÇAK KİRALAMA HİZMETİ

Ambulans uçak kiralama hakkında bilgilendirme

JetEver hava taksi ve  uçak kiralama hizmeti veren şirketimiz ayrıca Ambulans Uçak hizmeti ve helikopter ambulans da sunmaktadır.
özel uçak kiralama da tüm dünyadan hizmet vermekteyiz. Hava ambulansı kategorisinde yer alan Ambulans uçak hizmetini sağlık ekibi ile birlikte vermekteyiz.

Her sınıfta yer alan uçak kiralama sınıfındaki özel jetleri müşterilerimiz için opsiyonlu olarak sunmaktayız.
Light özel uçak kiralama, mid size özel jet kiralama, heavy jet hava taksi ve pervaneli kiralık uçaklarımız ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Light jet uçak kiralamada 6 yolcu hizmet vermekte olup, orta sınıf özel jet kiralamada 8 yolcu büyük kiralık uçaklarda 14 yolcu almaktayız. Yine pervaneli jet uçaklarda 6 pax ile hizmetimizi sunmaktayız.

ambulans uçak

ambulans uçak

AMBULANS UÇAK KULLANIMI

Hava Ambulansı Kiralama hizmetleri götürdüğümüz bir bölge de Batmandır. Batman’da bulunan havaalanı sayesinde hastalarımızı büyük şehirlerde daha iyi sağlık hizmeti alabilecekleri yerlere ambulans uçak kiralama yöntemiyle istedikleri an hızlı ve konforlu bir şekilde transfer edebiliyoruz.
Batman ambulans uçak kiralama hizmetlerinde bilinmesi gereken ana nokta hasta yakınlarının ambulans uçak kiralama hizmeti talep etmelerinden sonra uçağımızı o bölgeye nakledinceye kadar geçecek sürenin bilinmemesidir.
Eğer batman ambulans uçak kiralama talep ediliyor ve yine Türkiye içinde bir noktaya transfer talep ediliyorsa uçağımızın gerekli konfigürasyonlar ile hazırlanması ve Batman havaalanına ulaşması yaklaşık 4 saatlik bir zaman almaktadır.
Yani hasta yakını talebini ne kadar çabuk iletir ve işlemleri ne kadar çabuk tamamlar ise o kadar hızlı bir şekilde transfer işlemi gerçekleştirilecek anlamına gelmektedir.
Batman ambulans uçak kiralama hizmetleri için günün her saati haftanın her günü bizi arayabilir aklınıza gelen her konuda bizden destek alabilirsiniz.

özel Uçak şirketleri içerisinde böylece en iyi fiyat garantisi sunan jetever Hava taksi, ayrıca kiralık helikopter taleplerinize de anında cevap vermektedir.
ambulans uçak kiralama ve ambulanshelikopter taleplerinizde de yanınızdadır.

www.jetever.com

Tel:0 532 256 96 34- 0 532 256 96 34

Uçak kiralama – Kiralık Uçak- Helikopter kiralama- Hava Ambulansı

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.