ANTALYA HELİKOPTER TURU ve HAVA TAKSİ

uçak kiralama

uçak kiralama

 

Antalya’nın tarihi ve doğal Güzelliklerini keşfetmek ve bu dokuyu gökyüzünden keşfetmek istiyorsanız Antalya Helikopter turu VE Antalya helikopter kiralama için JetEver hava taksi operasyon merkezimizi arayınız.

Antalya- Pamukkale Helikopter turu & Hava taksi servisi

Antalya Belek bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Pamukkale Girişte Helikopter alanına iniş yapar ve aynı gün Antalya Belek Bölgesine iniş yapar.

Antalya – Kapadokya helikopter turu & Hava taksi servisi

Antalya Belek bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Kapadokya da Balon saatleri dışında bölgeye iniş yapar ya da Nevşehir Havalimanına iniş ve kalkış yaparak aynı gün Antalya Belek Bölgesinde iniş yaparak turu tamamlar.

Antalya – Efes helikopter turu & Hava taksi servisi

Antalya Belek bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Efes bölgesi Helikopter alanına iniş yapar ve aynı gün Antalya Belek Bölgesine iniş yapar.

Antalya – Kekova helikopter turu & Hava taksi servisi

Antalya Belek bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Myra Kekova bölgesi Helikopter alanına iniş yapar ve aynı gün Antalya Belek Bölgesine iniş yapar.

Antalya Helikopter turu ile Panaroma Gezisine katılıp tarihi dokuyu gökyüzünden keşfedebilirsiniz.

Antalya Helikopter kiralama fiyatları; helikopterin saattik ücreti üzerinden hesaplama yapılmakta olup, helikopterin ve ekibin gecelik konaklama maliyetleri fiyatımıza dahildir. Ayrıca, kiralık helikopter Antalya da Havalimanı iniş ve kalkış için kullanılmak isteniyorsa havalimanı vergileri fiyatımıza dahildir, sadece kdv dahildir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.