ATATÜRK HAVALİMANI ve UÇAK KİRALAMA

AMBULANS UÇAK KİRALAMA ve KARBON SALINIMI SEVİYESİ

JetEver Uçak kiralama olarak bu yazımızda Ambulans Uçak ve özel jetler için havalimanlarında karbon salınımından bahsedeceğiz. Uçak kiralama Hava ambulans ve ambulans helikopter için olduğu gibi özel uçak ve tarifeli seferler açısından da Türkiye’nin en büyük havalimanı özelliği taşıyan Atatürk Havalimanı bilindiği gibi Tav tarafından işletilmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı karbon salınımını azaltma yönündeki çabalarını sertifikalandırdı. Avrupa’daki havalimanı işletmelerinin çatı örgütü ACI Europe tarafından başlatılan Havalimanı Karbon Akreditasyonu (ACA) programında üçüncü seviyeye yükseldi. Türkiye’nin en işlerlikli havalimanı için doğal olarak hava ambulans ve ambulans helikopter için de en yoğun talebi karşılamaktadır. Sadece tarifeli seferler bile karbon salınımını yeterince arttırırken hava ambulans ve ambulans helikopter ile yapılan karbon eklemelerine rağmen karbon salınımının azaltılma çalışmaları büyük önem arzetmektedir.

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Tav İstanbul Genel Müdürü Kemal ünlü yaptığı açıklamada: “Bu sayede geçen yıl hizmet verdiğimiz yolcu sayısı yüzde 14 artışla 51,3 milyona ulaşırken, toplam karbon salımımızı yüzde 4,6 azaltmayı başardık. Yolcu konforundan ödün vermeksizin, yenilikçi uygulamalarla enerji verimliliğimizi artırarak bu başarıyı yakaladık.” Dedi.

Türkiye’de hava ambulansı ve ambulans helikopter açısından da en yoğun iniş gerçekleştirilen havalimanı için karbon salınımının azaltılması ekolojik açıdan çok büyük önem taşımaktadır.

Hava ambulans ve ambulans helikopter ile hasta transferleri gerçekleştiriyoruz ve bunun için 7/24 hazırız.

Hatay Uçak Ambulans servisimizde operasyona talebinizi onay verdikten ve ödeme yapıldıktan sonra operasyon başlatılır. Hastanızın sağlık durumu göz önünde bulundurularak hızlı davranılır. İstemiş olduğunuz ambulans uçak veya ambulans helikopter hızlıca uçuş için başlatılır ve operasyon yönetimi çerçevesinde hasta nakil transferi yapılır.

Maraş Ambulans uçak servisimizde operasyona talebinizi onay verdikten ve ödeme yapıldıktan sonra operasyon başlatılır. Hastanızın sağlık durumu göz önünde bulundurularak hızlı davranılır. ambulans uçak veya helikopter ambulans hızlıca uçuş için başlatılır ve operasyon yönetimi çerçevesinde hasta nakil transferi yapılır.

 JetEver Uçak Kiralama , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.