özel uçak

özel uçak

GENEL BAKIŞ

BELL 430 çift motorlu helikopterdir ve yakıt tüketimi bakımından ekonomik, yüksek hız yapabilen bir helikopterdir.Görünümü oldukça estetik, özel tasarım iç dizayna sahip helikopterdir.Hava taksi kullanımında gerek vip helikopter isteyen misafirler ,gerekse helikopter turu yapmak isteyen yolcular için idealdir.
KONFOR & BOYUT
BELL 430 ,6 yolcu kapasitesine sahiptir,havada kalma süresi 2 saat 15 dakikadır. Vip helikopter kiralama yapmak isteyen yolcular için geniş koltuk araları ve panoramik pencereler sunmaktadır. Ayarlanabilir deri koltukları ve perpormansı helikopter kiralama yapan msafirler için idealdir.
ÖZELLİKLER
– 6 yolcu kapasiteli
– Çift motorlu,çift pilot kullanımlı
– Bagaj
– Vip helikopter kiralama

JetEver özel uçak kiralama ekibi, 7 gün 24 saat uzman personeli, uçuş ekibi ve özel jetleri ile
sizler için kalkışa hazır beklemektedir.
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

2 Yorum

  • JetEver

   Yasemin hanım nasılsınız,özel jet kiralama yaptığınızda ;küçük özel jetlerimizde 6 kişi, orata özel jetlerimizde 8 kişi,büyük özel uçaklarımızda 14 kişiye kadar seyehat edebilirsiniz.
   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.