Bodrum Kiralık Helikopter & Bodrum Helikopter turu

JetEver hava taksi servisimiz, Bodrum Kiralık Helikopter hizmetinde şirketimiz; Bodrum da Helikopter ile vip Transfer hizmeti sunan JetEver hava taksi servisimiz, Bodrum helikopter kiralama da Havaalanından Misafiri gideceği yere bırakır ya da gitmek istediği rota için Vip helikopter ile misafirin transferini gerçekleştirir.

JetEver hava taksi servisimiz, Bodrum Kiralık Helikopter hizmetinde şirketimiz; Bodrum Helikopter Turu ile siz ve sevdiklerinize unutulmaz dakikalar yaşar ve kameranız ile bu Bodrum helikopter turunu çekebilirsiniz. Yine Bodrum Helikopter ile Panaroma Gezisine katılabilir bu uçuşun keyfine varabilirsiniz.

JetEver hava taksi olarak, Bodrum Kiralık Helikopter hizmetinde şirketimiz; Helikopter ile Fotoğraf ve Helikopter ile Video Çekim Uçuş yapıp işlerinizde bu kayıtları kullanabilirsiniz.

JetEver hava taksi olarak,Bodrum Kiralık Helikopter hizmetinde şirketimiz; ayrıca Bodrum Helikopterle Yolcu taşıma hizmetinin yanında Bodrum da Helikopterle yük ve Bodrum da helikopterle hava kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Bodrum da Özel Jet kiralama ve Bodrum da kiralık Helikopter hizmetinin yansıra, Bodrum hava taksi ve Özel charter uçuşları da yapmaktadır.

Yine Bodrum da Helikopter gezisinde 15 dakikalık ve 30 dakikalık helikopter turları yapan Jetever, Helikopterle Kargo ve helikopterle harici asılı yük taşımacılığı da hizmetleri arasında sunmaktadır.

JetEver hava taksi olarak, Bodrum Helikopter kiralama hizmetleri arasında bulunan Bodrum da helikopterle havadan Keşif yapma ve Bodrum da Helikopterle sismik Araştırma Uçuşlarını gerçekleştirmekteyiz.
yine Bodrum da Helikopterle Elektrik hatlarının kontrol uçuşları, Bodrum da helikopterle Petrol hatlarının kontrolü ve yine Bodrum da helikopterle Doğal Gaz Boru Hatları Kontrol uçuşları gerçekleştirmekteyiz.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.