GENEL BAKIŞ

Challenger 604, özel tasarımlı rahat,konforlu özel uçaktır. Bu ferah iç mekanı ile mükemmel performans sunmaktadır.özel jet kiralama yapan yolcular son derece popüler bir uçakta konforun tadını çıkartmaktadırlar.
Chicago ve Riyad – Paris veya  Amarika’yı Challenger 604 uzun menzilli özel jet ile Londra arasında non-stop uçuş yapmaktadırlar. Challenger 604 taliyetleri Gulfstream, Global Express ve Falcon uzun menzilli uçaklardan daha düşüktür.Bu yüzden özel uçak kiralama yapmak isteyen kalabalık yolcuların tercihidir.
KONFOR & BOYUT

Challenger 604 ferah bir kabini vardır.Özel konfigrasyon ile 19 yolcu kapasitesine kadar arttırma yapılabilmektedir.Bir tuvalet, kabin içi  erişilebilir bagaj bölmeleri ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır.
ÖZELLİKLER
– Kadar 19 koltuk konfigürasyonu
– Mid-uçuş erişilebilir bagaj bölmesi
– Geniş kabin
– Ayrı mutfak ve tuvalet

JetEver özel uçak kiralama ekibi, 7 gün 24 saat uzman personeli, uçuş ekibi ve özel jetleri ile
sizler için kalkışa hazır beklemektedir.
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

2 Yorum

  • JetEver

   merhabalar Veli bey, özel uçak kiraladığınızda ,özel Uçağınız ile gitmek istediğiniz ülke eğer savaş sigorta kapsamında ise özel uçak savaş sigortası yaptırılıp gidilmektedir.Ancak Avrupa Kuzey Kıbrısı tanımıyor mesela.Avrupan kalkan özel uçak kuzey kıbrısa gitmek isiyor ise,Onu tanıyan bir ülkeye Türkiye’ye iniş yapar oradan havalanır ve kuzey kıbrısa gider.
   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.