DALAMAN  HELİKOPTER TURU & DALAMAN HAVA TAKSİ

Dalaman ’nın tarihi ve doğal Güzelliklerini keşfetmek ve bu dokuyu gökyüzünden keşfetmek istiyorsanız Dalaman Helikopter turu için operasyon merkezimizi arayınız.

uçak kiralama

uçak kiralama

Dalaman – Pamukkale Helikopter turu & Hava taksi servisi

Dalaman bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Pamukkale Girişte Helikopter alanına iniş yapar ve aynı gün Dalaman Bölgesine iniş yapar.

Dalaman  – Kapadokya helikopter turu & Hava taksi servisi

Dalaman bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Kapadokya da Balon saatleri dışında bölgeye iniş yapar ya da Nevşehir Havalimanına iniş ve kalkış yaparak aynı gün Dalaman Bölgesinde iniş yaparak turu tamamlar.

Dalaman  – Efes helikopter turu & Hava taksi servisi

Dalaman bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Efes bölgesi Helikopter alanına iniş yapar ve aynı gün Dalaman Bölgesine iniş yapar.

Dalaman  – Kekova helikopter turu & Hava taksi servisi

Dalaman bölgesinden kalkış yapan helikopterimiz Myra Kekova bölgesi Helikopter alanına iniş yapar ve aynı gün Dalaman Bölgesine iniş yapar.

Dalaman Helikopter turu ile Panaroma Gezisine katılıp tarihi dokuyu gökyüzünden keşfedebilirsiniz.

Dalaman Helikopter kiralama fiyatları; helikopterin saattik ücreti üzerinden hesaplama yapılmakta olup, helikopterin ve ekibin gecelik konaklama maliyetleri fiyatımıza dahildir. Ayrıca, helikopter kiralama da Havalimanı iniş ve kalkış için kullanılmak isteniyorsa havalimanı vergileri fiyatımıza dahildir, sadece kdv dahildir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.