Deniz uçağı Kiralama

Deniz uçağımız 8 kişilik kapasiteli olup denizden kalkış yapabilme ve denize iniş yapabilme özelliğine sahiptir.  su üzerine iniş, kalkış yapabilmesinin yanısıra yine su üzerinde ve manevra yapabilmektedir. Deniz uçakları, Amfibik hava araçları olarak geçer.
Kiralık Deniz uçağımız; Su yüzeyinden kalkış yapabilecek uçuş sonrasında tekrar su yüzeyine inebilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Deniz uçakları; Katamaran şeklinde olan iniş takımları sayesinde su üzerine inerler.
Deniz uçakları yeterli kaldırma kuvvetine sahip olarak su üzerinde kalabilme ve suyun üzerinde hareket ederken de havalanma hızına ulaşana kadar kendi ağırlıklarını taşıyacak yapıda olmaları gerekmektedir.
3 bir tarafı denizler ile çevrili Türkiye de kiralık Deniz uçağı yaz sezonunun başlamasıyla birlikte fazlaca talep almaya başlamıştır.  Deniz uçağı kiralamaları ve deniz uçağı talepleri, özellikle havaalanından uzak olan deniz kenarı bölgelerde oldukça tercih edilmektedir. Kiralık Deniz uçağı tercih eden diğer bazı misafirlerimiz ise teknelerinin olduğu yere Deniz uçağı iner ve deniz uçağına binerler ve gidecekleri yere kolayca ulaşırlar. Tekrar Teknelerine dönmek istediklerinde, deniz uçağı Denize iniş yapar ve botla teknelerine ulaşırlar.  İş seyahatleri için  ya da aileleri ile teknelerinde olan müşterilerimiz Deniz uçağı kiralama işlemlerini sık sık  yapmaktadırlar. Deniz uçağı kiralama isteyen müşterilerimiz 8 yolcu kapasitesine sahip olan deniz uçağımız ile gidecekleri yere, hava şartları müsaade ettiği sürece iniş –kalkış yapabilirler. Marmaris Deniz uçağı kiralama,  Göcek Deniz uçağı kiralama, İstanbul Deniz uçağı kiralama, Fethiye Deniz uçağı kiralama,  Bodrum Deniz uçağı kiralama, Antalya Deniz uçağı kiralama, Kaş Deniz uçağı kiralama sıkça talep edilen uçuşlarımızdır. Yine Deniz uçağı kiralaması yapan misafirlerimiz dilerler ise Tüm havalimanlarına ve Göllere iniş yapabilirler.

JetEver özel Uçak , Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ACİL AMBULANS HELİKOPTER & ACİL AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

2 Yorum

 1. Huriye

  merhaba Türkiyede Deniz uçağı kiralama yaptıktan sonra hangi noktalara iniş yapabiliyoruz ?deniz uçağı ile denizden kalkış ve iniş yapabiliyormuyuz

  Cevapla
  • JetEver

   merhaba öncelikle deniz uçaklarımız su yüzeyine inip kalkabilen hava taksi araçlarımız grubundadır.Deniz uçağı kiralama yaptıktan sonra kısaca iniş yaptığımız bölgeler aşağıdadır.
   kemer deniz uçağı kiralama, alanya deniz uçağı kiralama,kaş deniz uçağı kiralama,
   kalkan deniz uçağı kiralama, selimiye deniz uçağı kiralama, çeşme deniz uçağı kiralama, marmaris deniz uçağı kiralama, fethiye deniz uçağı kiralama, bodrum deniz uçağı kiralama,bozburun deniz uçağı kiralama, kuşadası, didimdeniz uçağı kiralama, çanakkale deniz uçağı kiralama,sapanca deniz uçağı kiralama, ölüdeniz deniz uçağı kiralama,marmara deniz uçağı kiralama, istanbul deniz uçağı kiralama, mersin deniz uçağı kiralama, belek deniz uçağı kiralama,beldibi deniz uçağı kiralama, göynük deniz uçağı kiralama yaptığımız yerlerdir.
   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.