Deniz uçağı kiralama II

özel uçak

özel uçak

JetEver Özel uçak kiralama olarak, Yunanistan kıyı şeridi ve Türkiye’nin tüm sahil kasabalarına, havalimanlarına unutulmayacak bir uçuş keyfini 8yolcu kapasiteli CESSNA CARAVAN Deniz uçağımız ile sunuyoruz. Mesafe uzadıkça alınacak yakıt arttığından yolcu sayısı azalmaktadır.

JetEver Özel uçak kiralama olarak amacımız üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde, Havayolu ile ulaşımın yapılamayan kıyı kentlerimize güvenli ve konforlu yolculuklar sunmak. İs amaçlı İstanbul’dasınız ve aileniz Bodrum kıyılarında Teknenizde.  Deniz uçağı kiralayarak hemen yanlarına ulaşabilir ya da iş işin daha hızlı yol olarak Deniz uçağı kiralaması yapabilirsiniz.

JetEver Özel uçak kiralama olarak, tatil veya iş amaçlı hızlı ve ekonomik olan bu alternatif deniz uçağını kiralayabilirsiniz.

Bu muhteşem yolculukta farklı bir heyecanı keşfedecek, güvenli ve huzurlu seyahatin tadını çıkaracaksınız.
Kiraladığınız Deniz uçağınızda sizleri güler yüzü ve deneyimi ekibimiz karşılayacak ve nefes kesen güzelliklerle dolu deniz üzerindeki bu benzersiz güzelliği 8 yolcu kapasiteli Deniz uçağında dostlarınız ve aileniz ile paylaşma imkânı bulacaksınız.

Bodrum Deniz uçağı kiralama, Dalaman Deniz uçağı kiralama, Selimiye Deniz uçağı kiralama, Göcek Deniz uçağı kiralama, İstanbul Deniz uçağı kiralama, izmir Deniz uçağı kiralama, Çeşme Deniz uçağı kiralama, Alaçatı Deniz uçağı kiralama, Türkbükü Deniz uçağı kiralama, Antalya Deniz uçağı kiralama en çok talep edilen noktalardır.

JetEver Özel uçak kiralama olarak, Deniz uçağı kiralama hizmetini sizlere; özel konfor, güven ve iyi fiyat garantisi ile sunmayı hedefliyoruz.

Varmak istediğiniz noktaya JetEver’ın yaşatacağı farklı seyahat ile iyi bir yolculuk dileriz.

JetEver özel uçak kiralama ekibi, 7 gün 24 saat uzman personeli, uçuş ekibi ve deniz uçağınız sizler için kalkışa hazır beklemektedir.

JET EVER 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAAMBULANS UÇAKAMBULANS HELİKOPTER

Anahtar Kelimeler:

satılık deniz uçağı

2 Yorum

 1. sevgi erdem

  Mayıs eylül ayları arasında her gün özel deniz uçağı ile istanbul-bodrum uçuşu mümkün müdür?

  Cevapla
  • JetEver

   ERdem bey merhaba,deniz uçağı kiralama talebiniz ile ilgili olarak İstanbul deniz uçağı kiralama yaptığınızda ,eğer bodrumda denize iniş istiyorsanız hava şartlarına bağlı olarak değişir.Ama hergün uçuş yapabilirsiniz hava şartları uygun ise DEniz uçağıyla.

   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.