GLOBAL 6000 Uçak Kiralama

özel uçak

özel uçak

özel uçak kategorisinde uzun menzilli jet Global 6000 verimliliği artırmak içinson teknolojik donanımlar içeren Bombardier serisinin en iyilerindendir.
Glaobal 6000 gelişmiş seyir performansı , güncellenmiş kabin düzeni ve aydınlatmaları ile özel bir uçaktır. Tamamen yeni tasarlanmış özgün Global Express tasarımının geliştirilmiş bir sürümünü sağlamak için Rockwell Collins tarafından son teknolojik geliştirmeler uygulanmıştır. Global 6000 ,özel uçaklar içerisinizde en uzun menzile sahip uçaklardan olup ,6000NM üzerindeseyahate müsaittir. Global 6000 kıtaları birbirine bağlayan özel jettir.Dünya çapında seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir .

12.6 saatlik bir maksimum süre ile ,Global 6000 yakıt ikmali gereksinimi olmadan , Sydney , Singapur ve Mumbai , Los Angeles, Londra , Moskova bağlanmak için yeterli aralığı vardır .İstanbul newyork direk uçabilmektedir. Uçak ,15 dakikadan daha az yakıt ikmali mümkün kılan benzersiz bir sisteme sahiptir.Kendi sınıfında benzersiz bir özelliği sahip olan Global 6000 üst düzey bir özel uçaktır.
KONFOR & BOYUT
Global 6000 iç kabini lüks ve konforu birlikte sunmaktadır.Global 6000 ultra uzun menzilli özel uçak kategorisindedir.

ÖZELLİKLER
Geniş bagaj kapasitesi
Esnek oturma yapılandırmaları
Iç tasarımları ısmarlama
Geliştirilmiş uçuş aralığı

JetEver özel uçak kiralama ekibi, 7 gün 24 saat uzman personeli, uçuş ekibi ve özel jetleri ile
sizler için kalkışa hazır beklemektedir.
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.