Uçak kiralama

Uçak kiralama

HAVA AMBULANS UÇAK KİRALAMA BİLGİLENDİRME

Hava ambulans uçak araçlarında kullanılan medikal araçların hepsi taşınabilmektedir. Bunun amacı kara ambulansın yetmediği ve yetişemediği durumlarda ekibimizin kendi araçlarıyla nakil işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktır.

Hava ambulans uçak sayesinde hem hasta daha rahat yolculuk edecektir hem de zamandan kazanacaksınız. Sağlığın olduğu kadar rahatında düşünülüp önem verildiği Hava ambulans uçak hizmetlerinde hastalara titiz ve özenli bir şekilde ilgi ve alaka gösterilmektedir. Ambulans Helikopter sayesinde de ulaşımı zor olan bölgelerden hastalar taşınabilmektedir. Uçak ya da ambulansların ulaşamadığı dağların yamaçlarını, uçurumlar, göletler vb. alanlara en kısa zamanda ulaşabilen hava sağlık birimleri bölgedeki can kaybının önlenmesinde önemli ve etkili derecede rol oynar. Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde Hava ambulans uçak ve hasta transferi operasyonlarımız uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

cbünyesinde de bulunmaktadır. Ambulansın hiç vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde hastanın olduğu yere ulaşıp gideceği yere ulaştırması da insanın hayatı pahasınca önemlidir. Yapılan acil müdahale ile bir değil birçok hastanın hayatı kurtarılabilir.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.
HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.