Uçak kiralama

Uçak kiralama

HAVA AMBULANS UÇAK VE HELİKOPTER AMBULANS BİRİMİMİZ 

JetEver hava ambulans ekibimiz tedavi sırasında hızlı ve konforlu bir dönem geçirmeniz için bütün sağlık hizmetlerini ambulans jet içerisinde sunmaya devam ediyor. JetEver Ambulans jet doktorları sağlık raporunun incelenmesi sonrasında hastanın ambulans uçak ile gideceği yere sorunsuz bir şekilde uçabilmesi için titizlikle çalışmaktadır. Hastanın kendi doktoru ile görüşürler değerlendirme yaparlar.

Buna bağlı olarak uzman ekip ayarlanır, hastanın durumuna bağlı olarak deniz seviyesinden gidip gitmeyeceğine bakılır. Ambulans uçağın kalkacağı yere hastayı getirecek kara ambulansı ve gideceği yerde ambulans uçağı karşılayacak kara ambulansı ile irtibata geçilir. Tüm bu süreç içerisinde JetEver Ambulans uçak kiralama ekibi titizlikle yürütür.

Uçak Ambulansa 1 refakatçi alınmaktadır, doktor onayı ve ambulans jetin büyüklüğüne bağlı olarak refakatçi sayısı arttırılabilir. Ancak ambulans helikopterlere hasta yakını allanmamaktadır.Tüm sorularınıza 7/24 ulaşabileceğiniz JEtEver ambulans uçak Acil destek hattından cevap bulabilirsiniz.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL:  +90 532 256 96 34 AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK JET EVER 7/24 DİREKT TEL:  +90 532 256 96 34 ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.