HAVA AMBULANSI & HELİKOPTER AMBULANS MEDİKAL CİHAZLARIMIZ 

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Hava ambulans uçaklar da ve ambulans helikopterler de kara ambulansında olduğu gibi medikal donanıma sahiptir. Sağlık ekibinin kullanacağı ve ihtiyacı olan tün medikal malzeme ve teknik donanıma sahip olan ambulans uçak ve helikopter ambulanslar da Solunum cihazı ve ekipmanları – Ventilatör bulunmaktadır.

Yine ambulans jet içerisinde ve helikopter ambulans da sağlık personelinin kullanacağı Uçuş Tüpleri, Hasta başı Monitörü ve Defibrillator / Defibrilatör – External Pacemarker ayrıca bulunaktadır. Yine kit olarak bulunan medikal donanımlarda uçak ambulans ve helikopter ambulanslar da; Portable Pulse Oksimetre, Aspiratör vardır. Bunların yanı sıra; Acil Müdahale Çantası, Yeniden Canlandırma Çantası ve Acil Cerrahi Seti helikopter ambulans ve ambulans uçakların içerisinde doktor ve hemşirenin kullanması için bulunmaktadır. Ayrıca; müdahale anında çözüm sunacak yardımcı ekipmaknlar, İnfüzyon Setleri, İnfüzyon Pompası ambulans jet içerinde ve ambulans helikopter içinde bulunmaktadır.
Hasta ihtiyaçları doğrultusunda diğer tüm özel ekipmanlar ambulans uçak içerinde ve helikopter içerinde vardır.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL:  +90 532 256 96 34 AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK JET EVER 7/24 DİREKT TEL:  +90 532 256 96 34 ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.