HAVA AMBULANSI HİZMETİNDE SAĞLIK EKİBİ

Bilindiği gibi hava ambulansı derken hem ambulans uçak ve hem de helikopter ambulans araçlarını kastetmekteyiz. Hava ambulans araçları içlerinde sağlık ekibi bulunan araçlardır ve bu ekip konusunda uzman ve gerekli sertifikalara ve yeterlilik belgelerine haizdirler.

kiralık uçak

kiralık uçak

Hava ambulansı ve ambulans helikopter kullanmaktaki en büyük amaç hastanın hızlı bir şekilde tam donanımlı bir sağlık kuruluşuna ulaşmasını sağlamak iken diğer önemli husus ise hastanın nakil esnasında sağlığının da güvence altına alınabilmesidir.

Bu anlamda hava ambulansı ve helikopter ambulans araçlarında sağlık personeli bulundurulmaktadır. Bu sağlık personeli doktor, hemşireden oluşmaktadır. Hava ambulansı ve ambulans helikopter nakillerinde hastanın durumuna göre acil müdahale de bulunabilen ve hastanın varacağı hastanede olası bir operasyonel işleme tabi olması halinde operasyon öncesi tüm hazırlıkları gerçekleştirerek hastaya gerekli zamanı kazandıran tıbbi personel hastaya sağlık güvencesi de oluşturmaktadır.

Hava ambulansı hizmetlerinde tıbbi personel ile birlikte gerekli medikal ekipmanların da tam teşekküllü olarak bulunması hastanın nakil esnasındaki güven unsurunu geliştiren bir etken oluşturur.

Günün her saati helikopter ambulans hizmetleri gün ışığında gerçekleştirilebilmekte ancak ekibimiz 24 saat talep almaktadır) haftanın her günü ambulans helikopter ve hava ambulansı hizmetlerimizle taleplerinizi karşılamak için hazırız.

JetEver hava taksi , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.