HAVA AMBULANSI HİZMETLERİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

JetEver Hava Taksi şirketi olarak hem özel uçak kiralama, hem de Ambulans uçak ve Helikopter ambulans hizmetlerini kapsayan Hava Ambulansın da en önemli konulardan biri de müşteri memnuniyetidir. Bu konuda yapılmış resmi bir araştırma yok. Daha çok tarifeli seferler yapan şirketler için yapılmış müşteri memnuniyeti anketleri ise konu hakkında bilgi vermiyor. O nedenle bu yazımızda müşteri memnuniyeti üzerine düşüncelerimizi paylaşmak istedik.

Gerek ambulans uçak ve gerekse de ambulans helikopter hizmetlerinde müşteri memnuniyeti diğer uçak hizmetlerinden çok daha yüksek olmaktadır ve bunun en önde gelen nedeni ise hastalarını zamanında istedikleri yerlere gönderebilen hasta yakınlarının memnuniyetini her defasında belirtmeleridir. Ambulans uçak hizmetlerinde hasta yakınlarının en çok beklenti içine girdiği konu zaman olduğundan ve ambulans uçak dışında daha hızlı bir hava transfer aracı olmadığından olabileceğinin en iyisine sahip olan müşteri memnuniyetini göstermektedir. Yine de çok küçük bir yüzde ile ifade edilebilecek bir kesim zamanında hareketten yakınmakta ise de çoğu zaman bu durumun nedeni ambulans uçak hizmeti değil hava ambulansı için slot alma probleminden kaynaklanan hava alanı hizmetleri olmaktadır.

Ambulans helikopter ise özellikle ulaşılması başka türlü mümkün olmayan alanlarda ve trafik sorunu yoğun yaşanan metropol kentlerinde yoğun kullanım olduğundan helikopter ambulans gerek zaman ve gerek koşulları alt eden bir transfer sağladığından mutlak memnuniyet sağlamaktadır.

Hava ambulansı konusunda ambulans uçak ve ambulans helikopter hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

JetEver hava taksi , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.