HAVA AMBULANSI KİRALAMADA SÜREÇ NASIL İŞLER

ambulans uçak kiralama

ambulans uçak kiralama

JetEver Hava taksi olarak, İlk olarak hastanızı helikopter ambulans ya da hava ambulansı ile transferine karar vermenizin ardından 7/24 arayabileceğiniz telefonlarımızla bizlere ulaşırsınız. Yetkili arkadaşlarımız sizlerle kısa bir mülakat gerçekleştirecek ve hastanızın durumu ile ilgili hava ambulansı veya ambulans helikopter ile transferin uygunluğunu müzakere edeceklerdir.

JetEver Hava taksi olarak,Hastanızın helikopter ambulans veya hava ambulansı ile transferinde tıbbi açıdan bir sorun yok ise yetkililerimizin yönlendirmesinde hastanızın durumuna göre en iyi hava ambulansı veya ambulans helikopter aracımız sizlere en uygun fiyatla tahsis edilecektir.

JetEver Hava taksi olarak,Ardından hastanızın durumunu açıklar epikiriz raporu adını verdiğimiz bir raporun hastanızın doktorundan alınarak bizim doktorlarımıza inceletmek üzere gönderilmesi süreci başlar. Hava ambulansı veya ambulans helikopter hazırlıklarıyla beraber uzman ve hemşire de rapor doğrultusunda hazırlıklarını tamamlar.

Duruma göre ambulans uçak veya mesafesine göre ambulans helikopter için teknik hazırlıklar tamamlanır ve sağlık bakanlığının onayı ile de tamamıyla uçuşa hazır hale gelir.

JetEver Hava taksi olarak, Ambulans uçak konusunda özellikle Libya ambulans uçak, Erbil ambulans uçak hizmetlerimiz ve Mısır, Tunus, Bağdat gibi Ortadoğu ülkelerinde işinde en deneyimli kadrolarla uzun süredir operasyon yürütmekteyiz.

Ambulans uçak ve helikopter ambulans ile ilgili fiyat bilgisi ise tarafınıza piyasa koşullarının en uygun fiyatları ile analiz edilerek sizlere iletir. Bu fiyat tüm medikal hizmetleri ve havalimanından havalimanına hasta transferini kapsamaktadır. Fiyat her şey dahil fiyat olup hava ambulansı veya helikopter ambulans için geçerlidir. JetEver Hava taksi olarak,Kara ambulans için ayrıca yardımcı olabilir sizi yönlendirebiliriz.

Tüm görüşmelerin yapılıp fiyatın onaylanması ardından hastanın transfer işlemleri başlatılır. Tüm operasyon süresince hava ambulansı konusunda hasta yakınlarına istedikleri bilgiler verilir. 7 gün 24 saat hasta sonu dahil her zaman hava ambulansı ve helikopter ambulans taleplerinizde uzman ekibimizle JetEver Hava taksi olarak hizmetinizdeyiz.

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.