2015 YILINDA HAVA AMBULANSI TALEPLERİNİZ

JetEver HAva Taksi ve Hava ambulansı kiralama servisi olarak sizlere hızlı bir şekilde ;ambulans uçak, helikopter ambulans ,medikal eskort, uçak ambulans ile organ nakli ve hava ambulans ile cenaze nakil işlemleri yapmaktayız.

2015 yılının ilk günlerini yaşarken sağlık ve mutluluk dileklerimizi siz müşterilerimize iletmek isteriz. Herkesin başına her an gelebilecek sağlık problemlerinin çözümü artık günümüzde farklı şehirler hatta farklı ülkelerde aranmaktadır. Bu durum hava ambulansı araçları ile hasta transferi taleplerini de arttırmaktadır. Hava ambulansı araçlarından ambulans uçak ve ambulans helikopter ile hasta transferleriyle şehirler hatta ülkeler arası transferler mümkün olmaktadır. Hava ambulansı ile hasta transferi taleplerinin son yıllarda artmasının önemli nedenlerinden biri de hasta yakınlarının güvenli hızlı ve konforlu bir şekilde yakınlarının transfer edilmesini istemeleridir.

Hava ambulansı ile yapılan her transferde ister ambulans uçak ister ambulans helikopter ile olsun hasta yakınlarının tüm ihtiyaç ve talepleri karşılanmaktadır. Hava ambulansı ile hasta transferi güvenlidir çünkü hava ambulansı araçlarından uçak ambulans ve helikopter ambulans araçları uluslar arası havayolları genel kural ve denetimlerine tabi olarak sürekli bir denetim ve bakım sürecinden geçmektedirler.

Ambulans uçak ile hastanızı transfer etmek hızlıdır ve şu an dünyadaki en hızlı hava ambulans hasta transfer aracı ambulans uçaktır. Bunun dışında yakın mesafe ve büyük şehirlerde yoğun kullanım alanı bulan ambulans helikopter ise bilinen en hızlı hasta nakil hava ambulansı aracıdır.

hava ambulans

hava ambulansı

Evet,; çok talep görmesinin bir diğer nedeni de konfordur ve son dönemde gelişen anlayış hastanın sadece güvenli ve hızlı transferi ile birlikte hava ambulansı araçlarının konforudur da. Çünkü 3-5 hatta 10.000 millik mesafelerdeki bir uçuşun rahatsız olması hem hastayı hem de refakatçilerini rahatsız edecektir. Şu an dünyadaki en konforlu araçlar da bu nedenle yine ambulans uçak ve helikopter ambulans olmaktadır.

Hava ambulansı araçlarından isterseniz ambulans uçak ve isterseniz helikopter ambulans ile hasta transferlerinizi yada ambulans uçakla organ nakli veya ambulans uçakla cenaze nakli işlemlerinizi tüm aşamalarında sizleri ayrıntılı bir şekilde bildirerek yönetiyor ve işleminizi gerçekleştiriyoruz. Detaylar için dilerseniz internet sitemiz olan www.jetever.com dilerseniz e-posta adresimiz veya sürekli hizmet için çalışan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

JetEver Uçak Kiralama , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.