HAVA AMBULANSI VE HAVA TAKSİ SERVİSİ

uçak kiralama

uçak kiralama

Gerek hava ambulansı olarak gerekse de helikopter ambulans olarak kullanılsın genel olarak jet ambulans sınıflandırmasının içine giren bu hava araçları günümüzün en hızlı konforlu ve güvenilir araçları olarak tanımlanmaktadır. İçinde tüm acil müdahale gerektiren tıbbi araç gereç ve personeli bulunduran bu jet ambulans araçları özel uçak hizmeti veren hava taksi belgeli uçakların ambulansa dönüştürülmüş halleridir. Gerekli izin belgeleri ve sağlık bakanlığı onayı alan hava ambulans ve helikopter ambulans araçları gerekli medikal donanımın ardından kullanıma hazır duruma gelirler.

Adana helikopter ambulans kiralama yaparak hasta yakınınızı ya da yaralınızı gideceği hastaneye götürmek istediğiniz yeri ve zamanı bizi ilettikten sonra çalışmalar başlatılır. Ambulans helikopter acil destek hattında çalışan arkadaşlarımız size en yakın nokta olan Ankara da bulunan Ambulans Helikopter Adana’ya çeker.
Talebinize bağlı olarak bu hava ambulansı aracı, uçak ambulans da olabilir. Acil destek hattında ki arkadaşlarımız size ambulans helikopteri veya ambulans uçak olarak opsiyon sunar.
Bu size ambulans uçak kiralama fiyatları arasından en iyi fiyatı yakalama imkanı sunar. Başka Ambulans uçak şirketleri içerisinden en iyi rakamı ve çözümü sunan jetEver hava taksi sizlere hasta sağlığını ön planda tutarak zamana karşı yarışı öncelikli sunar. Ödemenin gerçekleşmesinden sonra uçuşunu gerçekleştiren özel ambulans uçak en erken zamanda hastanızı taşır.

JetEver hava taksi , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.