HAVA AMBULANSI

özel uçak

özel uçak

Yurtdışı ve yurtiçi hasta nakillerinde ambulans uçak ve ambulans helikopterlerle 7/24 sizlere aracılık hizmeti vermekteyiz. Uzman doktorlar eşliğinde, dünya standartlarında emniyetli bir şekilde helikopter ambulans ve uçak ambulans hizmeti sağlanmaktadır. Hava ambulansı ihtiyacınız anında ve hastanızın nerede olduğuna bakmaksızın karşılanmaktadır.
Şirketimiz şehirlerarası ve uluslararası hasta nakli ve her tür organizasyonlarda refakat hizmetleri tam donanımlı hava ambulanslarımızla; (tüm yoğun bakım üniteleri, kordiyac monitör, defibrilatör, mekanik ventilatör ve diğer acil ekipmanlar) doktor, hemşire, paramedic ve acil müdahale ekibi ile acil çağrılara 24 saat hizmet vermektedir.
Hasta nakil işlemlerinde hastanın hızlı ve konforlu bir şekilde transfer yöntemi hava ambulansıdır. Hastanın durumuna bağlı olarak tam donanımlı ve uzman ekibi olan bir hava ambulans tercih edilen bir yöntemdir. Hava transferlerinin konforlu olmasındaki en önemli etken sürenin kısalması ve müdahalenin anında yapılıyor olmasıdır.
Hastanın transferinde kullanılacak uçak ambulans veya helikopter ambulans hava taşımacılığında kullanılan hava araçlarıdır.
Hava ambulansı, olay yeri ya da hastanın olduğu bölgeye karadan yeterince hızlı ulaşılamadığı veya hastanın taşınmasının aciliyet gerektirdiği durumlarda kullanılan hava aracıdır.

Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.
HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAAMBULANS UÇAKAMBULANS HELİKOPTER

 

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.