HAVA TAKSİ & HELİKOPTER KİRALAMA I

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Türkiye ve Avrupa’daki sayılı sivil helikopter kirama ve özel uçak filosuna hakim olan Jet Ever özel jet olarak Türkiye’de İzmir, Antalya, İstanbul Atatürk ve Sabiha gökçen, Ankara’da havaalanlarında sabit olmak üzere toplamda 15 adet helikopteriyle, hava ambulansı ile ayrıca 60 özel jet filosu ile hava taksi hizmeti sağlamaktadır. Türkiye de operasyon merkezimize gelen helikopter kiralama talebinde; İstanbul Helikopter kiralama, İstanbul jet uçak, İzmir Helikopter kiralama, Ankara Helikopter kiralama, Antalya Helikopter kiralama, Dalaman Helikopter kiralama, Adana Helikopter kiralama, Isparta Helikopter kiralama gibi illerin heliportlarından kalkış yapılabilmektedir.
Hava ambulans Helikopter ve özel helikopter kiralamalarında hepsi yüksek teknolojili ve donanımlı Agusta AW 109 Power, Eurocopter EC 135 ve Eurocopter EC 145 model ,Bell 407 , Bell 206 Jet ranger helikopterlerimizle deneyimli uçuş ekibimiz ve pilotlarımızla konfor ve güveni bir arada sunuyoruz. Yine bu helikopterlerimiz ile Erzurum Helikopter kiralama, Adıyaman Helikopter kiralama, Amasya Helikopter kiralama, Balıkesir Helikopter kiralama, Batman Helikopter kiralama, Çanakkale Helikopter kiralama hizmetini siz misafirlerimize sunmaktayız.

Helikopter kiralamalarında, Profesyonel kaptan pilotlarımız ve teknik ekibimiz tüm güncel tüm eğitimleri zamanında ve tam olarak almaktadır. Profesyonel ekibimiz ve pilotlarımız gitmek istediğiniz yere zamanında ulaşmanızı, yolculuğunuzun konforlu rahat ve emniyetli şekilde yapmanızı sağlar. Yine; Diyarbakır Helikopter kiralama, Erzincan Helikopter kiralama, Hatay Helikopter kiralama, Kahramanmaraş Helikopter kiralama, Kayseri Helikopter kiralama taleplerinize hızlı ve olumlu cevap vererek bu hizmetleri Türkiye geneline yaygınlaştırmıştır.

JetEver özel Uçak , Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ACİL AMBULANS HELİKOPTER & ACİL AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.