Uçak kiralama

Uçak kiralama

HAVA TAKSİ & HELİKOPTER KİRALAMA II Jet Ever özel uçak olarak kurulduğu günden bu yana sayısız yaptığı VIP/CIP uçuşları, gözlem uçuşları, eşya ve malzeme transferleri, helikopter fotoğrafhelikopter film çekimi uçuşları, Helikopter şehir turları dışında profesyonel doktor ve sağlık personeliyle helikopter ambulans, ambulans uçak ile hasta nakil transferleri, medikal eskort, ambulans uçakla cenaze nakli, ambulans uçakla organ nakli uçuşları gerçekleştirmiştir. Yukarıdaki kalkış noktalarına ek olarak ; Konya Helikopter kiralama, Mardin Helikopter kiralama, Samsun Helikopter kiralama, Sinop Helikopter kiralama, Şanlıurfa Helikopter kiralama, Tokat Helikopter kiralama, Van Helikopter kiralama, Kütahya Helikopter kiralama, Bodrum Helikopter kiralama  hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız tüm uçuşlarda bizim için önemli olan tek şey %100 müşteri memnuniyetidir. Jet Ever özel uçak olarak farkımız özel uçak veya helikopterlerimizin bir yerde değil size en yakın olan havaalanında olması ve bu sayede sizden gelebilecek bir telefonla en hızlı ve en düşük bütçeyle en iyi hizmeti almanızı sağlarız. Yukarıda belirtilen illerde ayrıca helikopter turu hizmetlerini, seçim çalışmalarınızda yapacağınız helikopter kiralama ile hızlı bir şekilde ulaşımınızı yapabilirsiniz. Yukarıdaki şehirlere ek olarak ; Trabzon Helikopter kiralama, Nevşehir Helikopter kiralama, Gaziantep Helikopter kiralama, Ağrı Helikopter kiralama, Antalya Helikopter kiralama, Balıkesir Helikopter kiralama, Bursa Helikopter kiralama, Denizli Helikopter kiralama, Elazığ Helikopter kiralama hizmetini misafirlerimize sunmaktayız. JetEver özel Uçak , Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir. ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34 ACİL AMBULANS HELİKOPTER & ACİL AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

2 Yorum

 1. Derin

  selamlar özel uçak kiralama veya helikopter kiralama yaptığımda yolcu sayısıları neye göre belirleriniyor ?

  Cevapla
  • JetEver

   merhabalar Derin hanım özel uçak kiralama veya helikopter kiralama yaptığınızda sizin yolcu sayınıza bağlı olarak biz sizlere alternatifli özel uçak ve kiralık helikopterlerimizi sunuyoruz.genel olarak bir bilgi verecek olursak; küçük özel uçaklar 6 kişilik, orta özel uçaklar 8 kişilik ,büyük özel uçaklar 14 kişiliktir.Yine genel olarak kiralık Helikoperlerimiz; küçük helikopterler 2 kişilik ,orta helikopterler 5 kişilik, büyük kiralık helikopterlerimiz 9 kişiliktir.
   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.