Hava taksi hizmeti, Helikopter Turu ve Helikopter Kiralama Hakkında I

Hava taksi hizmeti olarak, Helikopter kiralama hizmeti ve helikopter turu hizmeti veren JetEver Hava taksi sunduğu, Helikopter kiralama ve helikopter turu şirketimiz ayrıca özel uçak kiralama hizmeti, ambulans uçak, helikopter ambulans, uçakla cenaze nakli, medikal eskort hizmetlerini sizlere vermektedir.

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Türkiye’de helikopter kiralama ve helikopter turu konusunda sık sık kiralama yapan şirketimiz, özel uçak kiralama başarısını 2013 yılında da sürdürmüştür.
Gerek helikopterle İstanbul turu konusunda gerekse istanbul da helikopter turu konusunda güzel işler çıkartan JetEver Helikopter kiralama şirketimiz gurur kaynağımız olmuştur.
Helikopterle İstanbul turu çalışmalarımız konusunda misafirlerimizden zamanında kalkış ve iyi fiyat konularında hep tebrikler aldığımızı belirtmek isteriz.

Helikopterle Ankara Turu & Ankara Hava taksi hizmeti

Ankara helikopter kiralama ve Ankara Helikopter turu yapmak istediğinizde Esenboğa havalimanından veya Yenimahalle Heliporttan kalkış yapabilmekteyiz. Esenboğa Havalimanından iniş ve kalkış yapıldığında kişi başı yolcu ücreti fiyata dahil edilecek olup yarıca Helikopterimiz Yenimahalle’de olduğundan gidiş ve geliş süresi fiyata ayrıca dahil edilecektir. Ankara da Helikopter taleplerinizde Eurocopter 135 tipi helikopter ile ya da AS350 tipi kiralık helikopter ile cevap verilecektir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.