Uçak kiralama

Uçak kiralama

İstanbul Helikopter Kiralama Hizmeti 

İstanbul Helikopter Kiralama Hizmeti , İstanbul için Sabiha Gökçen Helikopter kiralama ve Helikopter turu hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. JetEver Hava taksi olarak, ayrıca İstanbul Atatürk havalimanından Helikopter kiralama ve  JetEver Hava taksi hizmetimiz; İstanbul, Ayazağa’dan Helikopter kiralama ve İstanbul helikopter turlarımıza katılabilirsiniz. JetEver Hava taksi hizmetimiz; İstanbul, Sefaköy’den Helikopter kiralama ve helikopterle istanbul turuna katılabilirsiniz. JetEver Hava taksi hizmetimiz; İstanbul, Tuzla’dan Helikopter kiralama ve helikopterle istanbul turuna katılabilirsiniz. JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir. ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34 AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

Özel olarak jet kiralama hizmetleri için türkiye çapında tüm hava limanlarından kalkabilir yine tüm hava limanlarına iniş gerçekleştirebilirsiniz. günün 24 saati sizlere hizmet verebiliriz.

Şehir turları için İstanbul izmir ve ankara için günlük antalya ve bursa için ise özel talebe göre hareket edilmektedir. Antalya açısından sezon için sürekli helikopterimiz bulunmakta olduğundan yaz sezonunda sürekli hizmet vermekteyiz.

Helikopter kiralama işlemleriniz için gerekli özel bir evrak yoktur. Sadece yolcu adları ve soy adlarının belirtilmesi havacılık kuralları gereği yeterlidir ancak foto çekimi veya video çekimi gibi özel işlemler açısından sivil havacılık kurumunun istediği belgeler bulunmaktadır.

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.