HAVA TAKSİ HİZMETİ OLARAK HELİKOPTER KİRALAMA VE HELİKOPTER TURU

Uçak kiralama

Uçak kiralama

JetEver hava taksi hizmeti olarak, Türkiye de Geçtiğimiz yılarda yapılmış 4 il başta olmak üzere Helikopter turu gerçekleştirilmiştir. Ayrıca Bodrum helikopter turu ve Dalaman Helikopter turlamızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

İstanbul helikopter kiralama ve İstanbul helikopter turu hizmetlerimizi havalimanı ve heliportlarımızdan kalkış ve iniş yaparak gerçekleştirmekteyiz.

Ankara helikopter turu ve Ankara helikopter kiralama hizmetlerimi sizler için Yenimahalle ve Esenboğa havalimanı kalkışlı olarak sunmaktayız.

Antalya helikopter kiralama ve Antalya helikopter turu hizmetlerimi sizler için Belek bölgesinden sunmaktayız

İzmir helikopter kiralama ve İzmir helikopter turu hizmetlerimizi havalimanı ve Çiğli bölgesi heliportlarımızdan kalkış ve iniş yaparak gerçekleştirmekteyiz.

Bodrum helikopter kiralama ve Bodrum helikopter turu hizmetlerimiz başlamıştır.

Dalaman helikopter kiralama ve Dalaman helikopter turu hizmetimizi 2014 yılı için başlatmış bulunmaktayız.

Helikopter kiralama hizmetinde geçtiğimiz sezonda turistik bölgelerde gerçekleştirdiğimiz helikopter turları ile başarılı bir sınav vermiştir şirketimiz.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.