Hava Taksi hizmetinde Hız ve güvenilirlik

JetEver Hava taksi , gerek özel jet kiralama, hava taksi kiralama, helikopter turu ve helikopter kiralama konularında geniş data ağı ile 7 gün 24 saat hızlı ve en iyi fiyat garantisini müşterilere sunar. Misafirimizin elinde örneğin Ankara –İstanbul 6 yolcu için Hawker 900 özel uçak ile 5.000 Euro fiyat var ise JetEver Hava taksi , bu rakamın altında fiyat verecektir.

uçak kiralama

uçak kiralama

Kiraladığınız özel jet  inize bir nedenle gelememe durumunuzda önceden haber vermeniz durumunda esneklik gösterilebilir.

Özel uçak kiralama ve Seyahat Danışmanlığı

JetEver Hava taksi , misafirleri,  özel uçak ile planladıkları seyahatlerin her aşamalarında bizlerden canlı destek alabilir, tercih ettikleri destinasyonlar için konaklama ve ulaşım imkânlarını öğrenebilir, özel jetleri ile ayrıcalıklı fiyat alternatifleri ve farklı hizmet seçeneklerinden yararlanabilirler.

Yalnızca bir telefonla tüm bilgilere (vize, pasaport, gümrük ve kurallar, seyahat acenteleri, bankalar, vergiler, döviz kurları vb.) kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca hava durumu, havayolları ve havaalanları hakkında kafanıza takılan her şey için arayabilirsiniz.

Seyahatiniz sırasında pasaportunuz ya da özel uçak saatinizi mi değiştirmek istiyorsunuz? Yapılması gereken her tür işlem ve başvurulması gereken yerlerle ilgili bilgi için bizi arayabilirsiniz.

JetEver Hava taksi , Özel Jet kiralama, 7 gün 24 saat taleplerinizi gerçekleştirecek, konusunda uzman ekibimiz özel jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.