Hava taksi işletmesi

JetEver Hava Taksi Şirketimiz özel uçak kiralama, özel jet , ambulans uçak ve helikopter ambulans kiralmanın yanısıra helikopter turu hizmetide vermektedir. Hava taşımacılığı alanında ülkemizde her zaman  ilk sırada  ve  zor olan sıra dışı operasyonları başarıyla gerçekleştirmiş, alanında uzman, geniş bilgi birikimine, deneyimli bir kadro tarafından kurulan ve yönetilen şirkettir. Ambulans Uçak kiralama , helikopter ambulans ,özel uçak kiralama ve tüm hava taşıtlarında hizmetinizdedir.

kiralık uçak

kiralık uçak

Müşterilerimizi yalnızca hizmetlerimizi satın alan Alıcılardan ziyade ihtiyaç duyduklarında daima yanlarında olacağımız ve onları dostlarımız olarak görmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak bizim  temel önceliğimizdir.

JetEver Hava taksi şirketi olarak, Ticari kurum olarak ticari kazanç elde etmek üzere faaliyet göstermenin yanında sosyal sorumluluk anlamında ve devamlılığımız, sürekliliğimiz için  hedeflerimiz temel prensiplerimizi tamamlar.

Müşteri Referans listemizde Türkiye ve dünya genelinde önde gelen ve tanınmış birçok kişi  ve şirketler bulunmaktadır. Bugüne kadar, kamuoyunca tanınan devlet adamlarımız ve siyasi parti liderlerinin çoğu helikopterlerimizde ve özel uçaklarımızda yolculuk yapmışlardır.

İstanbul, Ankara ve Antalya ‘ dan dünya üzerindeki istediğiniz herhangi yere özel uçak seyahatleri  ile özel iş seyahat jetleri düzenler.

Sizlerin Konforlu uçuşları için 4 kişilik özel jet, 6 kişilik özel uçak  veya 14 kişilik özel uçak kiralama veya helikopterlerden oluşan geniş yolcu helikopterleri alternatiflerimiz mevcuttur.

Firmamız, ağır yük kaldırma, harici ve asılı yük taşımacılığı ve helikopter ile yangın söndürme gibi ticari helikopter operasyonlarda da uzmanlaşmış olup sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kendini sürekli yenilemektedir.

Türkiye’deki öncü bir havacılık şirketi olarak, yüksek yerlerde, dağlarda GSM baz istasyonlarının ve telesiyej hatlarının montajı ve ağır yük kaldırma operasyonları gibi sıra dışı görevleri kargo helikopterlerimiz ile gerçekleştirilmiştir.

Türkiye’de helikopter ile orman yangını söndürme operasyonlarında firmamız  Orman yangın söndürme operasyonları sırasında doğa ve yaban hayatının korunması için birçok uçuşu başarıyla gerçekleştirmiştir.

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.