Uçak kiralama

Uçak kiralama

HAVA TAKSİ KALKIŞ YERLERİ & HAVA TAXİ

Kısa, orta ve uzun menzilli iş jetleriyle konforun ve rahatın keyfini JetEver Özel uçak kiralama sayesinde yaşayacaksınız. Yurt içi uçuşlarınızda ve yurtdışı uçuşlarınızda, sizlere 7gün 24 saat hizmet  vermekteyiz.
Hava taksi, Uçak kiralama, VIP taşımacılık, havadan fotoğraf ve film çekimi, gezi turları gibi alanlarda kesintisiz haftanın 7 günü uçak kiralama alternatifini sizlere sunuyoruz.
Çanakkale Hava taksi,
Zamanı daha verimli kullanmak isteyen müşterilerimiz için oluşturulan Hava Taksi hizmeti, iş ve tatil seyahatlerinizde geniş uçuş network ile gideceğiniz noktaya uygun uçaklarımızla size  özel çözümler sunmaktayız.
Türkiye de özel uçak kiralama yaparak havalimanı olan tüm şehirlerden kalkış yapabiliriz. Sizlere yine Türkiye içerisinde verdiğimiz hizmet noktaları il olarak şöyledir.
Dünyanın öncüleri olan Citation, Hawker ve Challenger tipi özel jetler ile tecrübeli kaptanlarımızla beraber gökyüzünün harika sürecek keyfini çıkartınız.

Dünyanın öncüleri olan Citation, Hawker ve Challenger tipi özel jetler ile tecrübeli kaptanlarımızla beraber gökyüzünün harika sürecek keyfini çıkartınız…

JetEver özel Uçak, Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34+90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.