Hava Taksi olarak Ambulans uçak ve Helikopter Ambulans II

Hava şartlarının olumsuz olduğu durumlarda, kara yolunun kullanılmayacağı zamanlarda hem ambulans uçak hem de ambulans helikopter büyük kurtarıcıdır. Günümüzde böyle zor anlarda yanımızda olan hava ambulansı araçları hayat kurtarmaktadır. Zamanla yarışılan ve can kaybı olmaması için çalışan sağlık ekipleri ambulans uçak için ve helikopter ambulans için özel eğitim almıştırlar.

JetEver hava taksi olarak, Özel ambulans uçak servisimizde farklı hava araçları kullanılmaktadır. Kısa mesafeli ya da zor coğrafik koşullar için Ambulans Helikopterler kullanılmaktadır. Bölgesel olarak kısa mesafeli Sadece Türkiye içerinde ya da çevre ülkelere için kullanılabilen turboprop ambulans uçak vardır. Turboprop ambulans uçak pervanedir. Daha uzun rotalara bağlı olarak kısa menzilli ambulans uçak, orta mesafeli ambulans uçak ve deniz aşırı ülkelere uçmak için uzun menzilli ambulans uçak kullanılmaktadır. yine bu ambulans jetlerde 2 sedye ,3 sedye yada 4 sedye konfigrasyona bağlı olarak konulabilmektedir.

JetEver hava taksi çağrı merkezimize gelen Balıkesir Uçak Ambulans talebi ile ilgili olarak ekimiz bölgeye en yakın ve hazır beklemekte olan Hava ambulansı uçuş için hazırlanmalarını ve hasta transferini yapmaları için operasyonu başlatır.

JetEver hava taksi ekibimize gelen talebiniz ile birlikte, Bursa Uçak Ambulans talebinize bölgeye en yakın yerde bulunan gerek Hava ambulansı olarak ambulans uçak veya ambulans helikopter uçuş yapmaları için gerekli hazırlıkların yapılması ve hasta nakil işlemlerinin yapılması için gerekli hazırlıları yapar.

JetEver hava taksi çağrı merkezimize gelen Denizli Uçak Ambulans talebi ile ilgili olarak ekimiz bölgeye en yakın ve hazır beklemekte olan Hava ambulansı uçuş için hazırlanmalarını ve hasta transferini yapmaları için operasyonu başlatır.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.