Hava Taksi olarak özel uçaklarda, Tehlikeli madde neleri kapsamaktadır?

Uçak kiralama

Uçak kiralama

Hava Taksi olarak Özel Uçak kiralamalarında aşağıda yazılı olan tüm tehlikeli maddelerin el bagajında veya kargo bölümünde hiçbir şekilde taşınmasına izin verilmez: Oksijen Tüpleri, ısıtıcı veya çakmak yakıtları, kibrit ve boya tarzı yanıcı katı veya sıvı maddeler(el bagajlarında sadece şahsi kullanım için bir paket veya bir adet çakmağa izin verilir).Ayrıca Hava Taksi olarak Özel Uçak kiralamalarında Gaz tüpleri: oksijen, dalgıç ve propan tüpleri, yanıcı olmayan zehirli gazlar, Bütan, Böcek öldürücü, arsenik, siyanür ,zirai ilaç gibi zehirli maddeler alınmaz Hava Taksi olarak Özel jet kiralamalarında, organik ve oksitlen peroksitler, çamaşır suyu radyoaktif maddeler, Cam elyafı. Silah ve de patlayıcılar: Otomatik silah, tabanca, mühimmat. Ancak Hava Taksi olarak Özel jet kiralamalarında, 5 kg mı aşmayacak şekilde uçağın kargo kısmında tabanca mantarı, boş kartuş, işaret fişeği, çatapat, havai fişek gibi mühimmatlar taşınabilir. Hava Taksi olarak Özel jet kiralamalarında, İstisna olarak belgeleri olmak koşulu ve uçaktaki müsaitliğe göre sportif amaçlı silahlar koşullara uygun bir şekilde paketlenip kargo bölümünde taşınabilir. Mühimmatın seyahat edecek yolcu bagajı olarak ve fişeklerden ayrı taşınabileceğini unutmamalıdır. Hava Taksi olarak Özel uçak kiralamada bu tarz bagajı olan yolcularımız özel uçak kalkış saatinden en az 90 dk önce tüm işlemlerini bitirmiş olması gerekmektedir.  Civa, alkalin, asit, sıvı aküler gibi çürütücü veya aşındırıcı maddeler.

Yukarıda verilen maddeler haricinde Hava Taksi kiralamalarında kabinde el bagajı olarak taşınamaz olan maddeler; metal veya çelik oyuncak tabancalar, kurusıkı tabancalar, kesici her türlü alet; çatal, bıçak, makas, sapan, mancınık, traş jileti .

JetEver özel Uçak , Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ACİL AMBULANS HELİKOPTER & ACİL AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.