Hava taksi servisi, Helikopter Kiralama ve Helikopter turu Hakkında II

Helikopterle Antalya Turu & Antalya Hava taksi hizmeti

Uçak kiralama

Uçak kiralama

JetEver Hava taksi operasyon merkezimize, Antalya helikopter turu veya Antalya helikopter kiralama talebiniz olduğunda Antalya Havaalanından ya da Belek bölgemizden kalkış yapabilirsiniz.
Antalya havalimanından iniş ve kalkış yapmak istediğinizde kişi başı cip yolcu ücreti fiyata dahil edilecektir.
Ayrıca Helikopterimiz Belek bölgesinde olduğundan toplam 30 dakika süreye eklenecektir. Antalya da Helikopter taleplerinizde Agusta 109 ve bell 206 Jet Ranger tipi kiralık helikopter ile cevap verilecektir.

Helikopterle İzmir Turu & İzmir Hava taksi hizmeti

JetEver Hava taksi operasyon merkezimize, İzmir helikopter turu veya İzmir helikopter kiralama talebiniz olduğunda İzmir Andan Menderes Havaalanından ya da Çiğli bölgemizden kalkış yapabilirsiniz.
İzmir havalimanından iniş ve kalkış yapmak istediğinizde kişi başı cip yolcu ücreti fiyata dahil edilecektir.
Ayrıca Helikopterimiz Çiğili bölgesinde olduğundan toplam gidiş geliş süresi dakika olarak süreye eklenecektir. İzmir Helikopter taleplerinizde Eurocopter 135 ya da Agusta 109 tipi kiralık helikopter ile talebiniz karşılanacaktır.

Bu sayede JetEver Hava Taksi,  Helikopter kiralama olarak Türkiye genelinde hızlı ve başarılı hizmet vermektedir. İstanbul helikopter kiralama şirketleri arasında en iyi ücret garantisi sunan JetEver Helikopter kiralama ve helikopter turu sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapar. Bodrum Helikopter turu ve Bodrum helikopter hizmetimizi 7/24 operasyon merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Operasyon merkezinde bulunan takım arkadaşlarımız çözüm odaklı çalışmakta olup sizlerin memnuniyeti için çalışırlar.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.