Hava Taksi ve Helikopter kiralama

Helikopter kiralama, Hava Taksi, helikopter turu,AMBULANS UÇAK, ambulans helikopter

Helikopter kiralama, Hava Taksi, helikopter turu,AMBULANS UÇAK, ambulans helikopter

Helikopter kiralama veya Helikopter turları kötü hava şartlarında yapılıyor mu?

Helikopter kiralama veya Helikopter turlarında asıl olan pilotun görüş mesafesinin bulunmasıdır. Bu yüzden gerek karlı gerekse yağmurlu havalarda pilotun görüş mesafesi var ise uçabilirler. Çok daha kötü hava şartlarında yani pilot görüşünün olmadığı sisli havalarda helikopter ile uçuş yapılamaz.

Helikopter kiralama veya Helikopter turları rüzgarlı hava şartlarında yapılıyor mu?
Helikopter kiralama veya Helikopter turları rüzgarlı hava şartlarında; Sivil havacılık otoritesinin belirlemiş olduğu limitlerin altında ise ve müşteri uçmak istiyorsa helikopter ile uçuş pilot onaylaması doğrultusunda yapılmaktadır.

Helikopter kiralama veya Helikopter turları için rezervasyon yaptırdık ancak meteorolojik şartlardan dolayı turumuz iptal olur ise ne olur?

Helikopter kiralama veya Helikopter turları için rezervasyon yaptırdıktan sonra eğer meteorolojik şartlardan dolayı uçuşunuz iptal olur ise; sizin onayınız ile başka bir tarihe ve saate alınır.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.