HELİKOPTER AMBULANS İLE HASTA TRANSFERİNİN DOĞAL SINIRLARI

Jetever Uçak Kiralama ve ambulans uçak ekibi olarak helikopter ambulans ile hasta transferinden bahsedeceğiz.

Helikopter Ambulans hasta transferlerinde gün geçtikçe daha yoğun kullanım alanı bulabilen hava ambulans araçlarından biridir ancak yine de helikopter ambulans için bazı doğal sınırlar vardır ve bu gerektiğinde ambulans helikopter yerine ambulans uçak kullanımını zorunlu hale getirmektedir.

Bunlardan ilki ambulans helikopterlerin gece uçuşu gerçekleştirememesidir. Gerçi günümüz teknolojisi sayesinde artık Avrupa ülkelerinde gece uçuşu yapılabilmekte bu durumda çok kısa zamanda ülkemizde de gece uçuşu gerçekleştiren ambulans helikopterlere sahip olacağımız düşünülmektedir. Ancak mevcut durumda helikopter ambulanslar gündüz uçuşu yapabilirler.

Diğer taraftan ambulans helikopterler ancak kesintisiz 2 saat gibi bir zaman uçabilmekte ve ardından yakıt ikmali yapmak için iniş yapmak zorundadır. Bu nedenle çok uzun mesafelerde helikopter ambulans hasta yakınlarına tavsiye edilmemektedir.

ambulans helikopter

ambulans helikopter

Ambulans helikopter ve hava ambulans kiralama hizmetlerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Samsun Helikopter Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Ambulans Helikopter en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

Sinop Helikopter Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Ambulans Helikopter en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

Şanlıurfa Helikopter Ambulans servisimiz için size en yakın nokta olan Ankara’dan kalkışını gerçekleştiren Ambulans Helikopter en kısa süre içerisinde hasta naklini gerçekleştirecektir.

JetEver Uçak Kiralama , Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.