Helikopter Ambulans uçuş noktaları

Uçak kiralama

Uçak kiralama


Türkiye kalkışa hazır olarak bekleyen Ambulans Helikopter noktalarımız sırası ile; Ankara ambulans helikopter kiralama, İstanbul ambulans helikopter kiralama, İzmir ambulans helikopter kiralama, Antalya ambulans helikopter kiralama merkezli ambulans helikopterlerimiz, yoğun bakım hastalarımız da dahil olmak üzere medikal donanıma sahip hasta nakillerini yapmaktayız.

JetEver Hava ambulans olarak, Ambulans uçaklarımız ile Türkiye ve yurtdışı operasyonlarında hizmet vermekteyiz. Bizi aramanızdan sonra 7/24 operasyon merkezimize hastanın sağlık raporunun ulaşmasından itibaren medikal ve koşullar  değerlendirilip, ambulans helikopter ile hasta zaman kaybetmeden alınır ve sağlık kuruluşuna bırakılır.

Helikopter Ambulans ile hasta bulunduğu yerden alınır ve istenilen yere bırakılması ambulans helikopterlerin iniş yapar. Kara ambulansının gidemediği yerler için özellikle kısa mesafelerde büyük bir rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Kahramanmaraş Uçak Ambulans hasta nakil işlemini gerçekleştirebilmesi için en yakın mesafede bulunan Ankara’dan uçuşuna başlayan Hava ambulansı ve ekibi hızlı bir şekilde hareket ederek hastayı gideceği sağlık merkezine götürmeyi hedefler.

Kayseri Ambulans jet hasta nakil işlemini gerçekleştirebilmesi için en yakın mesafede bulunan Ankara’dan uçuşuna başlayan uçak ambulans ve ekibi hızlı bir şekilde hareket ederek hastayı gideceği sağlık merkezine götürmeyi hedefler.

Konya Uçak Ambulans hasta transferi için en kısa bölgede yer alan Ankara’dan uçuşuna başlayan hava ambulansı ve sağlık görevlileri ivedi olarak hastayı gideceği sağlık kuruluşuna bırakmak için çaba sarf eder.

Mardin Uçak Ambulans hasta transferi için en kısa bölgede yer alan Ankara’dan uçuşuna başlayan hava ambulansı ve sağlık görevlileri ivedi olarak hastayı gideceği sağlık kuruluşuna bırakmak için çaba sarf eder.

JetEver Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ÖZEL UÇAK KİRALAMAHELİKOPTER KİRALAMAACİL AMBULANS UÇAKACİL AMBULANS HELİKOPTER

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.