Helikopter Fotoğraf ve Helikopter Video Çekimi

özel uçak

özel uçak

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda (helikopter turu ,VIP helikopter transfer, hava çekimi, hava fotoğraf çekimi, hava kamera çekimi) konularında tecrübeli pilotlarımız fotoğraf ve video çekimlerinizde sizlere  en iyi açıyı yakalamanızda yardımcı olacaklardır.
Dilerseniz kendi kameraman veya fotoğrafçınızla; dilerseniz bünyemizdeki profesyonel ekibimizle çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Yapılacak hava görselleri, hava fotoğraf ve hava video çekimleri, televizyon yapımları, sinema film prodüksiyonları,  helikoptere takılacak kamera sistemleri ile projelerinize katkı sağlayacaktır.
Havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için JetEver uçak ve helikopter opsiyonlarını kullanarak operasyonel esnekliği ve ekonomik fiyatları bir arada yakalarsınız.

JetEver özel uçak kiralama ekibi, 7 gün 24 saat uzman personeli, uçuş ekibi ve özel jetleri ile
sizler için kalkışa hazır beklemektedir.
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

2 Yorum

  • JetEver

   Hülya hanım merhaba,Özel uçak kiralama yapmak istediğinizde fiyat;
   Rota,uçak tipi ve yolcu sayısına göre değişkenlik gösterir.Öncelikle özel uçak kiralama yapmakistediğinizde bize bu bilgiler gerekmektedir.
   Helikopter kiralama yapmak istediğinizde HElikoperin büyüklüğüne göre helikopter saatlik ücreti değişmektedir.Ortalama 900 Euro+kdv den başlar,4.500 Euro +kdv ye jkadar değişkenlik gösterir.

   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.