Uçak kiralama

Uçak kiralama

Helikopter kiralama & Helikopter turu

JetEver Havacılığın,sizlere sunacağı helikopterler seçenekler ve imkanlar ile  güvenli, konforlu, hiç zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde , strese girmeden keyifli bir uçuş yapacaksınız.

* Size sunmuş olduğumuz Helikopter kiralama hizmeti ile sevdikleriniz ile beraber güzel keyifli bir uçuş keyfi yaşayabilirsiniz.

* Yurtdışında olan müşterilerinizi; Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı ve Adnan Menderes Havalimanları başta olmak üzere daha bir çok havalimanından isteğiniz üzerine VIP olarak transit uçuş imkanı sağlayabilirsiniz.

Helikopter turu, helikopterde fotoğraf çekimleri ,taşımacılık, Kargo, turistik gezi, nikah organizasyonları, düğün , nişan merasimi, yıldönümü kutlamaları, evlenme teklifleri, sünnet  töreni ve isteğiniz üzerine olan diğer kutlama  günleri için sizlere helikopter kiralama hizmeti vermekteyiz..
Helikopter kiralama ücreti, helikopterin çeşidine, işin periyod veya seçilen zaman aralığına göre, saatlik helikopter kiralama fiyatı baz alınarak +kdv olarak fiyatlandırılır.

JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

ile kalkışa hazır beklemektedir.
ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34+90 532 256 96 34
AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.