HELİKOPTER KİRALAMA ve HELİKOPTER TURU

Uçak kiralama

Uçak kiralama

JetEver hava taksi , Helikopter kiralama olarak şirketimiz, helikopter kiralama ve Helikopter turu broker ve operatör firmaları içerisinde ve yine iyi fiyat sunmaktadır.
Ayrıca Ambulans Helikopter için aracılık hizmeti sunmaktadır. Yurtdışındaki helikopter operatörleri ile uzun süredir partner olarak birlikteliğimizden iyi fiyat sunmaktayız misafirlerimize.
Helikopter kiralama saat sözleşmeleri ile helikopter turu ve helikopter ambulanslar da düşük fiyatlar almaktayız. Veri tabanımızda uzun süredir oluşturulan portföyümüz sayesinde dünyanın tüm noktalarında ekonomik fiyat sunmaktayız.
Müşterilerimize opsiyonlu olarak sunduğumuz bu çözümler sayesinde misafirimiz karşılaştırma yapma imkanı bulmaktadır.

Gerek Türkiye de helikopter kiralama veya helikopter turu hizmetimizde gerekse tüm dünya çapında kiralık helikopter ve ambulans hizmetlerini havalimanlardan ve heliportlardan yapmaktayız. Eğer müşteri farklı bir noktadan helikopter kiralama yaptığında kalkış veya iniş yapmak isterse bölgenin kontrollü ve müsaitliğine göre talebi gerçekleştirilir.

Gerek Kiralık helikopter kiralama ve helikopter turu hizmetlerimizde, Gerek helikopter ambulans operasyonlarında uçuştan önce kısa brifing verilme ve müşteri bilgilendirilmektedir. Tüm sorularınızda ve uçuşun tüm aşamalarında JetEver Helikopter kiralama ekibi sizinledir.

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

2 Yorum

    • JetEver

      Türkiye kalkışa hazır olarak bekleyen Ambulans Helikopter noktalarımız sırası ile; Ankara ambulans helikopter kiralama, İstanbul ambulans helikopter kiralama, İzmir ambulans helikopter kiralama, Antalya ambulans helikopter kiralama merkezli ambulans helikopterlerimiz, yoğun bakım hastalarımız da dahil olmak üzere medikal donanıma sahip hasta nakillerini yapmaktayız.

      Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.