Helikopter turları ve VIP transfer

özel uçak

özel uçak

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da yapmış olduğumuz turlar ile şehre bir başka açıdan bakarak keyifli birkaç saat geçirebilir ve dilerseniz özel organizasyonlar (doğum günü, evlilik teklifi vs.)  gerçekleştirebilirsiniz.
Büyük şehirlerde trafikte geçen boşa zaman kaybını önlemek adına VIP konfigürasyonlu helikopterlerimizi tercih edebilir, toplantı ve önemli iş görüşmelerinizde stres yaşamadan, hızlı ve emniyetli şekilde havalimanından otele veya toplantı yapılacak yere rahatlıkla gidebilirsiniz.
İSTANBUL HELİKOPTER TURU
Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’umuzun tarihi güzelliklerini sizler için görsel bir şölene dönüştürüyoruz.
TARİHİ YARIMADA TURU:
(Topkapı Sarayı, Süleymaniye Camii, Kapalıçarşı, Dikilitaş, Beyazıt Kulesi, Ayasofya)  HALİÇ (Galata Köprüsü ,Karaköy Limanı , Feshane, Miniatürk ,Surlar, Eyüp Sultan, Piyer Loti, , Kariye Müzesi, Fener Patrikhanesi)
BOĞAZ TURLARI:
Anadolu Yakası: Kız Kulesi , Anadolu Hisarı , Haydarpaşa Garı, Haydarpaşa Limanı, , Hidiv Kasrı, Küçüksu Kasrı, Selimiye Kışlası, , Üsküdar, Boğaz Köprüsü, Beylerbeyi Sarayı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Kuleli Askeri Lisesi, Karadeniz Girişi.
Avrupa Yakası: Boğaz Köprüsü, Galata Kulesi ,Tarabya, Ortaköy, Bebek, Rumeli Hisarı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, İnönü Stadı, Taksim Meydanı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü.

ADALAR:

Sedef Adası, Burgazada, Kınalıada ve Büyükada.
Yapmakta Olduğumuz Şehir Turları (Ankara Helikopter Turu , Antalya Helikopter Turu ,İzmir Helikopter Turu , Bodrum Helikopter Turu, Dalaman Helikopter Turu, VIP Helikopter transfer)

JetEver özel uçak kiralama ekibi, 7 gün 24 saat uzman personeli, uçuş ekibi ve özel jetleri ile
sizler için kalkışa hazır beklemektedir.
JET EVER 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

2 Yorum

  • JetEver

   Mustafa bey merhaba,özel uçakların fiyatları rota ve özel jetin büyüklüğü ile orantılıdır.
   small özel uçak,mid özel uçak, heavy özel uçak olarak sınıflandırılır.
   small özel uçak: 3-6 kişilik
   mid özel uçak : 7-9 kişilik
   heavy özel uçak: 9-15 kişilik arasında değişmektedir.

   JetEver özel Uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jetlerimiz , özel uçak, pervaneli özel uçak, helikopter, ambulans helikopter ve ambulans uçak ile kalkışa hazır beklemektedir.

   ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
   AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK
   ÖZEL UÇAK KİRALAMA-HELİKOPTER KİRALAMA-AMBULANS UÇAK-AMBULANS HELİKOPTER

   Cevapla

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.