Helikopter turu & Helikopter kiralama hakkında S.S.S-Hava Taksi

kiralık uçak

kiralık uçak

Helikopter kiralamak istediğimizde ne kadar süre önce talep etmeliyiz?

Helikopter kiralamak istediğinizde ya da helikopter turu yapmak istediğinizde; Müsaitliğe bağlı olarak talebinize olumlu yanıt verileceğinden, ne kadar süre önce rezervasyon yaptırırsanız olumlu dönüş olacaktır.

Helikopter kiralamak istediğimizde ya da Helikopter turu yapmak istediğimizde hangi saatler arası gerçekleştirebiliriz?
Helikopter kiralamak istediğinizde ya da helikopter turu yapmak istediğinizde; güneşin doğuşu ve güneşin batışı arasında ki sürede yapılmaktadır. Sizin talebiniz doğrultusunda ve kiralamak istediğiniz helikopterin müsaitliğine bağlı olarak rezervasyonunuz gerçekleştirilir.

Kiralama taleplerinizde bizim için önemli olan diğer bir faktör ise sezon yoğunluğudur. Örneğin yaz sezonunda yoğunluk talebe bağlı olarak artacağından doğal olarak talebinizi daha erken tarihlerde yapmanız helikopterimizin müsaitliği açısından elzem olmaktadır. Buna karşın kış sezonu yoğunlukları açısından düşük olduğundan bir gün önce yapılacak taleplerde bile olumlu dönüş mümkün olmaktadır.

Helikopter turu veya Helikopter kiralamak istediğimde rezervasyonu nasıl yaptırabiliriz?

Helikopter turu veya Helikopter kiralamak istediğinizde; web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden ve e-mail ile bizlere ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Operasyon merkezinde bulunan arkadaşlarımız 7/24 sizlere hizmet vermektedir.
Rezervasyon : info@jetever.com Tel : +90 532 256 96 34

JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.