Helikopter turu veya Helikopter kiralama

Helikopter turu veya Helikopter kiralamak talebimizi ile ilgili olarak rezervasyonumuzu ne zaman yapmamız gerekmektedir?

Helikopter turu veya Helikopter kiralama talebiniz ile ilgili olarak rezervasyonunuzu erken yaptırmanız uçuştan önceki prosedürlerin tamamlanması için önem teşkil etmektedir. En az 2 gün önce bize rezervasyonu yapmanız gerekmektedir.

Kiralık helikopter veya helikopter turu için ödemeyi nasıl yapabilirim.

Özel uçak kiralama ile ilgili bilmek istediğiniz her konuda ayrıca kiralık helikopter ile ilgili konularda tarafımızla iletişime geçiniz.

Çeşitli bankalarda bulunan hesap numaralarımız ile size en uygun transferi gerçekleştireceğiniz bankayı tespit ederek işleme bu yönde devam edebiliriz.

Uçuş ekibimiz  alanlarında uzman ve deneyimlidirler.

6 yolcu kapasitelidir sizin isteklerinize göre değişedebilir.

her türlü ihtimale karşı yolcularımız ve onların bagajları sigortalıdır,

Yolcu bölümünde her yolcu için ,Mini bar,kulaklık,Klima sistemi mevcuttur,

Uçuşta laptop, tablet  ve cep telefonu kullanılabilmektedir,

Kaptan Pilot tarafından Turlar da  Türkçe/İngilizce  tanıtım yapılmaktadır

Helikopter turu veya Helikopter kiralama yapmak istediğinizde çağrı merkezindeki arkadaşlarımıza uçuştan 2 gün önce rezervasyon yaptırdıktan sonra ödemeyi de yine aynı zamanda yapmanız gerekmektedir. Ödemeyi banka havalesi veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
JetEver kiralık uçak Hava taksi ekibimiz, 7 gün 24 saat özel jet ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu özel jet, özel uçak, helikopter kiralama, ambulans helikopter ve ambulans uçak , Hava taksi ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL JET KİRALAMA Hava taksi 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

AMBULANS HELİKOPTER & AMBULANS UÇAK & HAVA TAKSİ

BİR CEVAP YAZINIZ

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.